קייטרינג חלבי – הזול יוצא יקר…

 

אחד הדברים המעניינים ביותר שחברות קייטרינג חלבי שומעות הוא את המשפט "אני יכול לעשות את אותו הדבר בעצמי וביותר זול מחברות ההסעדה", זה מאוד דומה למשפטים "זה תמיד במקום האחרון שמחפשים" או "כמעט בדיוק אותו הדבר". ברור מאליו שאתם יכולים לספק מאכלים משלכם בעלות נמוכה יותר מחברת קייטרינג חלבי מקצועית אך אנו מבטיחים לכם שזה לא אותו הדבר בכלל. עליכם להבין שישנם נושאים והיבטים שונים שעליכם לחשוב עליהם ולדעת את המחיר והתוצאה הסופית שקבלו כתמורה לכספכם.

ישנן לא מעט חברות הסעדה שתקציבם זול יותר וייגבו מכם מחירים ללא תחרות אבל כך גם ייראה השירות שלהן שזה בעצם המינימום של שירות. הרי חברות אלו ישתמשו במוצרי וחומרי גלם פשוטים וזולים, כמו: גבינות זולות ולא איכותיות, פירות וירקות זולים ועוד. מעבר להיבט הפיננסי שאנו בוחרים לנכון, קיים ההיבט הבריאותי, מוצרים זולים בדרך כלל מקורם בחקלאות תעשייתית לא טבעית שמלאה בהורמונים וכימיקלים לא טבעיים שיכולים לגרום להשלכות בריאותיות שליליות.

כמו כן, בדרך כלל חברת קייטרינג חלבי זולה תרכוש את המוצרים שלה מחברות לאומיות של עסקי זיכיון גדולים הנמצאים בבעלות מלאה או חלקית על ידי תאגידים בינלאומיים, שיכולות להרשות לעצמם למכור את המוצר זול יותר מאשר כל אחד אחר.

כמובן שאנשים מנהלים את חייהם ולכולנו יש תקציב מסויים לבית, ילדים וכו', אך כאשר מדובר באירוע שעליכם לערוך, חובתכם ואחריותכם לאורחים הם מעבר להנאה, כלומר הדאגה לבריאותם ולכן יש לחשוב כי כאשר הינכם שוכרים חברת זולה התוצאות תהיינה בהתאם ואף תפגע באורחיכם, אנחנו לא אנשים רעים ובלתי מוסריים ולכן נקפיד על איכות האוכל שאנו מספקים, אפילו במצב הכלכלי הנוכחי, אף אחד לא מצפה ממכם לאירוע גרנדיוזי ומרהיב אבל כן מצפים לאוכל משובח, אז כל מה שעליכם לעשות הוא לשכורת חברתקייטרינג חלבי בעלת שם ידוע, כך לבטח תדעו שיש תמורה לכל שקל שהוצאתם מכיסכם.

אז אם אתם עדיין חושבים שאתם יכולים להכין לבדכם את המאכלים ובזול יותר אז יכול להיות שאתם צודקים אבל אל תשכחו מה עוד חברות ההסעדה המקצועית מביאות איתן לשולחן שלכם. מגוון נרחב מכל מנה, החל ממנה ראשונה ועד לקינוח וכלה בקישוטים ועיטורים למיניהם באירועכם וכל זה ללא חשש בריאותי או פיזי. בסך הכל, הרי שחברת קייטרינג חלבי בעלת מוניטין לא תסכן את שמה הטוב ברכישת מוצרי גלם זולים, כמו גם מזון שאתם צריכים לזכור שהם אחראיים לבטיחות מזון זה שהם מביאים, מכינים ומבשלים, צוות, לוגיסטיקה, השכרת ציוד וכל השאר שלא מותירים לכם דאגה ולו הכי קטנה. הרי שבסיכומו של דבר, אתם משלמים לא רק על האוכל אלא על מומחיות, ניסיון ומקצועיות.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.