קייטרינג חלבי – החשיבות שבתכנון

תכנון של היום המיוחד עבורכם הוא כל זמן מורט עצבים. אתם צריכים לחשוב על דברים כמו המיקום, אוכל (הכנה עצמית או השכרת חברת קייטרינג חלבי) וכמובן- קישוטים לאירוע ועוד דברים שמבטיחים לכם מסיבה מאורגנת. כמובן שישנם מקומות שאותם תוכלו לשכור והם נותני השירותים לכל הצרכים שלכם.

חיפוש מקום עבור אירועכם הוא החלק המאתגר ביותר בתכנון. תוכלו למצוא מלא מקומות סבירים באזור בו תבחרו, אבל לרוב הם, או שירותים שלהם, יהיו יקרים מדי או בעלי ביקורת רעה. זה יכול להיות קשה לאתר את המיקום האהוב עליכם, אשר יספק הרמוניה טובה בין התמורה לכסף ומצוינות של שירותים. לפעמים, הבעיה נובעת מהלקוחות שאינם מודעים למה שהם רוצים להשיג לאירוע שלהם וכך הם מסיימים בשכירת מקומות נמוכים מתחת לממוצע, מבחינת הרמה ובחירת שירותי קייטרינג חלבי שלא מן המצויינים.

הנה כמה דברים שאתם צריכים לחפש ולברר כאשר אתם שוכרים מקום לאירוע שלכם, כמו: קנטרי קלאב או מועדון כלשהו.

קודם כל, עליכם לבחור תפריט מגוון ומעורר תאבון מכיוון שרוב האנשים בקלות מתעייפים מאכילת מזון מסויים שוב ושוב אז כדי לשרת אותם, בדרך המעולה ביותר, רצוי ביותר לשכור את המקום הכדאי בשבילכם תוך שיכלול שירותי קייטרינג חלבי מהטובים ביותר, בראשותו של טבח מקצועי. הביטו לתוך התפריט וכל זמן חפשו התמחות וגיוון. כך אתם יכולים לוודא שיש לקהל המוזמנים שלכם על מה להתענג.

התפריט גם צריך לפתות גילאים שונים כך שהגיוון מאוד חשוב בבחירת התפריט. לידיעה- ישנם מאכלים ומשקאות מסוימים המייצרים תוצאות רעות כאשר הם מוצעים במקביל. ברך כלל, החברה והשף שלכם צריכים לדעת על זה, להכין ארוחה המבטיחה בריאות תוך הנאה ולהגיש את המשקאות בצורה חכמה לאורחים.

קישוט איכותי לאירוע נותן רושם רב. הקישוט של המקום צריך להיות פשוט אך נעים לעיניים. לפעמים, כאשר אנו משאירים משימה זו לעצמנו, היא מקבלת מיימד לא איכותי, אנו עובדים קשה יותר מדי והתוצאה יוצאת לא הכי טובה ומשעממת, לכן כדאי לתת את עבודת הקישוט ועיטור האירוע לאיש מקצוע שייטפל בתצוגה הכוללת של האירוע, מכרטיסי הזמנה, דרך הגדרת עיצוב לתוכן האירוע ועד לתכנית כולה. כל דבר יש לו כדי להישאר בקו אחד עם רעיון. צבעים ומוטיב צריכים להיות עקביים, כך הכל יופיע בצורה מאורגנת ונעימה לעין. אגב, אורות וצלילים הם גם חיוניים כדי ליצור את מצב הרוח שהייתם רוצים באירוע שלכם.

מה שנותר לכם, בתור מארחים, הוא לוודא שהאורחים שלכם הולכים להיות לגמרי מרוצים ושבעיי רצון מכלל האירוע ובייחוד מהאוכל שהוגש להם ע"י חברת קייטרינג חלבי. לחלק מחברות ההסעדה ישנם מלצרים המשקיפים על כלל הפעולות שנעשות באירוע ודבר זה מסייע בקביעת האווירה הכללית במסיבה מכיוון שמלצרים אלו לא רק מגישים אוכל אלא עוזרים בכל בקשה או מכשול שצץ בזמן האירוע.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.