קייטרינג חלבי – שף אישי

לו רק לרגע אחד, הייתם מרשים לעצמכם לחלום בהקיץ מה שתורגל רבות על ידי חברות, כגון קייטרינג חלבי. תארו לעצמכם שאתם חוזרים הביתה מיום עמוס בעבודה, כשנכנסים לבית, אתם והילדים שלכם מוקפים בניחוחות של ארוחה מבעבעת. השולחן הערוך, הנרות דולקים, הלחם פרוס ופריך, סלטים מגוונים וטעימים על השולחן בתוספת סלט טרי ממיני ירקות מעניינים וערבים לחך מזמינים אתכם לשבת ליד השולחן. הילדים רצים לשירותים כדי לשטוף את ידיהם לארוחת ערב, בן/ת הזוג שלכם מגיע בדיוק לבית, מניח את מפתחות הרכב על השידה בכניסה לבית ואתה ישובים ומוזגים שתי כוסות יין. במטבח יש מישהו שמטפל בהכל כולל שטיפת הכלים, הסירים והמחבתות. המישהו הזה אומר לכם להתחיל בסלט הטרי, המנה העיקרית יוצאת מהתנור בחמש דקות. המישהו הזה הוא השף האישי שלכם, והחדשות הטובות הן, שהתרחיש האמור לא צריך להיות שמור כחלום בהקיץ אלא ממש מעשי וכדאי ביותר לחוותו. כך יוצא ששווה ביותר ליצור קשר עם חברת קייטרינג חלבי מקצועית ומפנקת.

כעת קבלו הסבר, שף אישי הוא לעתים קרובות מאוד במחיר סביר, כמו ארוחת ערב משפחתית במסעדה. תעשיית השף האישית כבר התרחבה, בייחוד בארה"ב, שם יש כבר יותר מ- 6,000 שפים אישיים מוערכים שפינקו ושירתו כבר למעלה מ- 60,000 לקוחות. התעשייה הזאת ממשיכה להתרחב כך שהתוצאה מוטלת על הצרכן והשפים האישיים הופכים להיות יותר מקובלים ובמחירים סבירים בייחוד בתעשיית קייטרינג חלבי.

שף אישי הוא סביר וקביל כמו ארוחה שאכלתם במסעדה אם לוקחים בחשבון את הדברים הבאים: זמן הנסיעה, זמן ההמתנה, עלות הארוחה עצמה וכמובן הטיפ שמשאירים לאחר מכן.

שפים אישיים הם ללא ספק מושכים אנשים ששואפים לבלות יותר זמן עם המשפחה שלהם בזמן אכילת מזון טרי ובריא וכל זאת מבלי לצאת מהבית.

בכל בית יש צורכים שונים וקיימים שפים אישיים למיניהם כדי לענות על מגוון הבקשות, כמו באם תרצו שף אישי אחת לחודש או שלוש פעמים בשבוע, באם יש לכם דרישות מיוחדות בהיבט התזונתי שלכם היו הופכות לטרחה כך ששפים אישיים עובדים איתכם בהתאם לתקציב שלכם ולצרכים שלכם באופן כללי באופן פרטני. כמעט כל השפים האישיים מציעים מגוון רחב של שירותים החל מקניות בסופר או במעדניות מסוימות, ממשיכים בבישול ואף מציעים עד ניקיון בתום הארוחה, פשוט חלום!

ישנם שפים אישיים שעובדים כשכירים בחברות קייטרינג חלבי שהן מציעות מספר אפשרויות, כגון: שף אישי יכול לבוא למטבח שלכם ולבשל או שחלק מהשפים האישיים יכינו את האוכל שביקשתם במעונם ונותר רק לקחת את מעשה ידיהם עם הדרכה כיצד לחמם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.