כיצד לבחור שירות קייטרינג חלבי לאירוע הגדול

הצעד הראשון שלך לקראת הבטחת האירוע שלך בלי לחצים מיותרים לך או לאורחים שלך הוא לזהות את שירות הקייטרינג הטוב.

התחל בהכנת רשימה של נותני שירותי קייטרינג חלבי באזור שלך, כי כך תהיה לך גישה טובה יותר למתקנים שלהם, כך ניתן לבדוק אותם באופן אישי. זכור כי בכדי לאפשר לנותני שירותי הקייטרינג את האפשרות לשרת אותך באופן מקצועי עליך לספק להם את מספר המנות הצפויות כמה שיותר זמן מראש. אז תנו לעצמכם מספיק זמן כדי לעדכן את שירות קייטרינג בכדי שיוכל לשרת אותך בצורה טובה. שים דגש בפגישות שלך לפני האירוע, כדי לתדרך את חברת הקייטרינג על פרטי האירוע שלך ולגלות מה הם יכולים עוד להציע לך.

 

כאשר מחפשים שירות קייטרינג חלבי טוב חשוב לנסות לבדוק גם חברות רבות ככל שתוכל. זכור זה לא אומר שחברת קייטרינג גדולה היא גם חברה טובה בהכרח. בדוק גם חברות קייטרינג חלבי קטנות, כי הקטנים או החדשים – רוצים לבנות את עצמם, והם בדרך כלל מוכנים לספק סוג שירותים שחברות מבוססות בדרך כלל לא מציעים. הם עשויים להציע שירותי ערך מוסף עסקאות טובות יותר על מנת לקבל עבודה ממך. חברות קייטרינג קטנות יותר גם נוטות להכין מזון טרי מאפס, במקום להשתמש במזונות קפואים או משומרים. כמו כן, חברות קטנות, חברות חדשות כנראה שלא יהיו כל כך "כבדות" בכל מה שקשור בלהזמין מראש כמו בחברות הגדולות.

זה מאוד חשוב לפגוש את נציג הקייטרינג חלבי ולדון בדרישות שלך, לקבל הערכות ודוגמיות מהאוכל שלהם. אחרי שתפגוש את נציגי שירותי הקייטרינג, אתה תוכל להשוות את איכות המזון שלהם, כמו כן גם הסטנדרטים שלהם בשירות. כעט תוכלו להיות בעמדה טובה יותר כדי לקחת החלטה מושכלת על שירות קייטרינג עבור האירוע שלכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.