קייטרינג חלבי – ברמינגהם

נסכים שכולם אוהבים מזנון בופה, מחטיפי גבינה, כריכים מגוונים ועד לפסטות עם רטבים שונים ופשטידות, כך שמרגע שאתם מכריזים על פתיחת המזנון בעת האירוע שלכם, האורחים מרגישים הקלה על כך, הרי שבסופו של דבר הם מרוויחים מזון לסיפוק רעבם ותאוותם. אבל, במשך הזמן, כאשר הדרישה היא פשוט ענקית הכנת המאכלים קשה מדי בשבילכם לטיפול, כך שאתם צריכים לחפש מישהו אחר שייקח את הנטל של קייטרינג חלבי באירוע שלכם.

בבריטניה, קיימת חברת הסעדה בשם ברמינגהם אשר מבטיחה ללקוחותיה איכות וכמות מהטובים ביותר.

לא רק שהמאכלים שלהם טעימים אלא הם מכינים את המאכלים ומציגים אותם כמו תמונת נוף דרמטי עוצר נשימה. צוות העובדים שלהם עובד עבורם שנים רבות ובמפעלים מכין אוכל משובח, ומשתמש גם באומנות קולינארית, שהם עובדים כל כך קשה כך שבעצם הם הופכים את קייטרינג חלבי בברמינגהם לחוויה. על מנת שברמינגהם תספק שרותי הסעדה ברמה גבוהה למגוון אמיתי של לקוחות ואירועי עילית, מפעלם משתרע על פני שטח עצום, כדי לספק קהל יעד רחב הם נשארים מחויבים להרכיב שותפויות עם ספקים ויצרני מזון מקומיים, מבצעים ומבטיחים להשיג יתרון על פני חברות הסעדה אחרות. הם נלהבים באופן עקבי מהשיטות של מוצרי המקור והופכים למיומנים ואכן הם מכניסים, באופן קבוע, שינויים באוכל המקומי בשוק, מחפשים מוצרים נדירים כך שאצלם אוכלים ושותים דברים חדשים, מגוונים וחוויות הערבים לחך האנין שלנו.

באופן בסיסי תמיד מציעים שירות מאת ברמינגהם לכל הסביבה כי החברה הזאת תמיד עולה על הציפיות ומאפשרת ללקוחותיה לחוות אירוע קסום לפי בחירתם. ברמינגהם מקדישים את מלוא תשומת ליבם וכוחם למה שהם עושים מתוך האמונה כי תשומת הלב לפרטים נכונים וכל הזמן ללכת צעד אחד קדימה זה מה שמבדיל אותם משרותי הסעדה אחרים – המקצועיות מדברת בעד עצמה.

ברמינגהם מציעים שרותי קייטרינג חלבי לארגונים שונים ולאנשים המתגוררים באזור, הם גם מספקים שירות לאירועים לאזור המידלנדס ומציעים מאכלים עבור לקוחות של חברות רבות, כולל את שירותי הבריאות המקומיים, חתונות, מסיבות פרטיות וציבוריות ומסיבות ליל כל הקדושים כאחד ומבטיחים להתאים את הגישה שלהם בהתאם.

כמו כן, לאחר שהחברה עבדה ועובדת בסביבה אינטנסיבית בסביבתה ובמקום מושבה, מיותר לציין כי המטבח שם תמיד לחוץ מאוד, אתם יכולים להרגיש בטוחים שזהו אכן קייטרינג חלבי מעולה שתמיד יכול לעמוד מול הלחץ של האירוע שלכם ולא משנה כמה גדול האירוע. עבודה תחת לחץ היא המקום שבו הם מתחילים ושם גם מסיימים בנאמנות, בקיאות וחריצות.

החברה גם מתמחה, מעבר למאכלים מצויינים, שנושאים כמו: השכרת מיקום לאירועים, דרישות תאורה, עיטורים, קישוטים ובכלל בסידור וארגון המקום לאירוע שלכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.