קייטרינג חלבי – ארוחות צהריים

קייטרינג חלבי לארוחת צהריים הוא אחד מעסקי המזון הגדולים, המספק את הצרכים של אנשים לארוחות מפוארות באמצע היום. זה יכול לספק מתח ללא ארוחת צהריים במיוחד עבור קבוצה של אנשים בפגישה של יום שלם ואין להם זמן לצאת לאכול. כמו כן, זה טוב ביותר כאשר יש אירועים או כנסים מיוחדים שמתקיימים בצהריים שזוהי הזדמנות רק עבור אנשים עסוקים לאכול.

 

ישנם שני סוגים בסיסיים של שירות קייטרינג חלבי. הסוג הראשון הוא כשהכנת האוכל, הבישול וההגשה נעשים על המקום בו האירוע מתקיים והסוג השני הוא כשהמזון מוכן ומבושל במקום אחר על ידי החברה והוא מוגש ישירות למקום בו הלקוח בוחר.

טיפולוגיה אחרת של השירות כולל קייטרינג לאירוע מיוחד, עסקי, נייד ותעשייתי. בשירות לאירועים מיוחדים המזון נמצא בקנה מידה גדול מאוד, בשירות העסקי המטרה היא מתן מזון לפגישות עסקים, כנסים והדרכות, בשירות נייד החוזה הוא חופשי וניתן לנוע ממקום אחד לאחר תוך מכירת מזון מוכן והשירות התעשייתי מספק ארוחות יומיומיות לבתי ספר, בתי חולים ומוסדות אחרים.

קייטרינג חלבי צריך תמיד לחזות כל דבר ולצפות להכל, החל מבישול מזון נבחר ועד להגשת המזון לאנשים. הם גם לוקחים אחריות על סידור השולחנות, כמו גם על כל הציוד הנדרש לאירוע. תשומת לב רבה ניתנת לתפריט שבו נתון השיקול החשוב ביותר בעסקים אלה.

קייטרינג חלבי צריך לקחת בחשבון גם את סגנון ההגשה. הסגנון תלוי בסוג של הארוחות המבוקשות על ידי לקוחות והמקום שבו האוכל צריך להיות מוגש. שירות ארוחת צהריים, כמו גם לאירועים אחרים, עשוי להיות בישיבה או בסגנון מזנון חופשי (בופה). סגנון הישיבה מתאים כאשר המקום קטן מדי עבור מספר גדול של אורחים. חלק מהאנשים אוהבים שהאוכל מוגש בפניהם ע"י מלצרים וחלק שאף חושבים שזה קלאסה, עם זאת, מאחר שישנם מלצרים המגישים לאורחים, עלות שרות שכזה יכול להיות מעט יקר לעומת סגנון הבופה.

סגנון הבופה מתאים כאשר יש מקום מרווח או כאשר לאנשים שהזמנתם אין כל בעיה לעמוד בתור. בסגנון זה, האורחים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב מהתפריט שעל השולחנות והם יהיו אלה כדי לקבוע את הכמות שהם יכולים ורוצים לצרוך. העלות של השירות באמצעות סגנון בופה הוא נמוך יותר בהשוואה לסגנון ישיבה לאורך הארוחה.

קייטרינג חלבי הוא עזרה גדולה עבור כמעט כל ההזדמנויות. הוא מאפשר הקלה משמעותית בקושי ובטרחה של הכנה, בישול והגשת מזון, הוא גם מספק בריחה מהירה מן הבלגן שאירוע עשוי לגרום, רוב החברות הן אלה אשר ינקו את המקום מיד לאחר האירוע. האנשים העסוקים שבניינו צריכים את שירותיהם, כמו גם בתי ספר ומקומות עבודה שונים. שירותי קייטרינג חלבי לארוחות צהריים עונה על הצרכים ומציל את כולם מן הטרחה בזמן שאנשים יוכלו ליהנות מהאוכל שלהם עם החברים שלהם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.