קייטרינג חלבי – מיחזור

מסיבות הן דרך מצוינת לחגוג, בייחוד עם קייטרינג חלבי אבל בסופן, כמעט תמיד, נשאר בלגן. התוצאה היא, לעתים קרובות, מפיות נייר או צלחות נייר זרוקות על הרצפה, כוסות פלסטיק זרוקות על שולחנות וגם שאריות מזון. אז בעצם מה שעלינו לעשות כאשר אנחנו רוצים לתרגל כמה שיטות ידידותיות לסביבה למסיבה שלנו הוא להתחיל לפעול בשיטת המיחזור, אבל הטריק הוא שאתם לא רוצים להיות חוצפנים בזמן האירוע או לקטוע את החגיגת קייטרינג חלבי שלכם.

 

כדי להתחיל, אם אתם רוצים להמשיך עם אירוע ידידותי לסביבה, נסו לנצל את כלי האוכל על ידי שימוש בכלים שאינם חד-פעמיים, כגון: צלחות נייר, מפיות או כוסות פלסטיק וכלי אוכל שניתן לנצלם לשימוש חוזר. חברת קייטרינג חלבי יכולה לספק לכם את כלי ארוחת הערב, כדי למנוע מילוי שקיות אשפה עם נייר ופלסטיק בסוף האירוע אבל, ישנם אירועים מסוימים שבהם מתן כלים חד-פעמיים הוא חובה, לדוגמה: אירוע שעשוי לדרוש כוסות וצלחות שאינם נופלים ונשברים, כך פריטים חד-פעמיים יכולים להיות גם פתרון בטוח וכלכלי וגם מסיר את דאגותיכם לגבי איך אתם הולכים בבטחה להשליכם לפח מבלי להיראות גסת רוח או להפריע לאירוע.

החוכמה היא לארגן את איסוף האשפה שלכם בצורה נכונה. נסו פחי מיחזור עצמאיים, אלה יכולים להיות בצבעים שונים ובאופן אידיאלי פחי אשפה במספר צבעים מייעדים את מטרתם וזו תהיה הבחירה הטובה ביותר. אתם יכולים לעשות סימנים על גבי כל פח, כגון: קישוט עם סרטים צבעוניים על מנת לשייכם למה שיכילו, כגון: פחיות אלומיניום, בקבוקי זכוכית, פלסטיק ונייר צריכים שצריכים להיות מופרדים ואתם הולכים לאסוף אותם מבלי להפריע למסיבה. וודאו שמוצרי המזון והפריטים מופרדים, כך שזה לא יזהם את החומר למחזור שלכם. רוב האנשים, באופן אוטומטי, מתחילים בסילוק האשפה שלהם כמו שצריך כשהם רואים שיש אזורים מיועדים לכך. כמו כן, עליכם לוודא כי כל הפחים זמינים באותו מקום, כך שאף אחד, אפילו העצלן ביותר, יחליט שזו טרחה לחצות את המקום בכדי להיפטר מבקבוק מסויים.

אם אתם המארחים בליווי קייטרינג חלבי, אתם באמת יכולים לספק שירות מנומס עבור האורחים שלכם בכך שתבקשו מהם לקחת את הצלחת או האשפה שלהם לפח המיחזור. כך אתם יכולים להיפטר מהבלגן כמו שצריך ויש להם בונוס של מתארחים מנומסים מאוד ולכם- בונוס של מארחים מוצלחים הידידותיים לסביבה.

הדבר הקטן והאחרון שאתם יכולים לעשות כדי לשמור קצת יותר על איכות הסביבה הוא להימנע מבקשת קבלה מנייר מחברת קייטרינג חלבי, עם כל הטכנולוגיה- מחשב יכול לספק קבלות אלקטרוניים עם העתק עבורכם. קבלה קטנה זה לא הרבה, אבל אם כולם עושים את זה, זה מסתכם בהרבה. התחשבות בסביבה שלכם אינה קשה, זה פשוט צעד נוסף בלהיות ידידותיים לסביבה והכל מבלי להפריע לאירוע.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.