קייטרינג חלבי – עריכת צ'ק ליסט

באירועים מיוחדים כמו חתונות או מסיבות שעליכם לארגן חשוב מאוד לשמור על סדר, כך שאתם צריכים להיות מוכנים בכלל ולכל תרחיש בפרט ויש לכם רשימת חברות קייטרינג חלבי מוכנה, לפני שאתם קוראים כל סוג של שירות מהחברה. אתם צריכים לעשות את כל ההחלטות שלכם בהתבסס על סוג האירוע שאתם מקיימים. כשאתם בודקים את רשימתכם, אתם צריכים לעבור בדקדקנות על כל פרטי האירוע כמו גם את זמן הביצוע לכל דבר. אתם גם צריכים תפריט או לפחות סוג אחד של מאכל שאתם רוצים שיהיה. חברתקייטרינג חלבי תרצה וצריכה לדעת כל פרט ופרט באירוע שלכם, כך יהיה להם איזו תובנה ואינדיקציה למה עליהם לצפות.

 

אם עליכם לארגן חתונה, מסיבה או אירוע במקום עבודתכם תוך פרק זמן קצר עליכם ליידע את חברת הקייטרינג, כדי שיוכלו לקבל מושג על איך ייראה האירוע, אופיו, קישוטיו ופריטי התפריט שצריכים להיות ובכלל- להתארגנותם הכללית. ברגע שיש לכם את המיקום לאירוע, אתם צריכים למחוק את זה מהרשימה שלכם. זה פרט חשוב מאוד שכדאי להזכיר לחברת קייטרינג חלבי, כמו גם ליידעם על זמן האירוע המתקיים כי אתם הרי לא רוצים שהם יגיעו לכתובת הלא נכונה ויהיה כבר מאוחר וכמובן ליידעם על מספר האורחים באירוע והמאכלים שלא ייתכן מצב בו ארגנתם אירוע לעובדי משרדכם ונרמז כי הם הולכים לקבל ארוחת צהריים עשירה ובמקום זה יקבלו רק מזנון בופה דל, הדבר נכון גם לגבי אורחים בחתונה שארגנתם ואלה יהיו כמובן חסרי שביעות רצון.

יש אנשים שאוהבים להיות מוכנים ויש ברשותם מבעוד מועד תפריט מאת החברה אז אולי כדאי לכם לבדוק את הרשימה שלכם, אם השלמתם משימה זו. גם אם אין לכם ולאורחים מושג בשמות המנות עדיין תרצו שיוגשו כי ייתכן שתרצו לנסות משהו חדש, אז אתם צריכים לדבר על סוג האוכל בו אתם רוצים להאכיל את כולם כולל את עצמכם. סוגי מזון יכולים להיות בכל מקום, אם תחליטו שאתם לא רוצים לספק לאורחים את התפריט, תחשבו שנית כי זה חשוב מאוד בייחוד למנוע רגישויות/אלרגיות מסוימות לכם ולאורחיכם.

הפריט האחרון ברשימת השאלות שלכם צריך להיות בחירת אדם אחראי שייסע בזמן האירוע שלכם כי אתם רוצים לוודא שכל אורחיכם יקבלו את מבוקשם לשביעות רצונם.

ברגע שאתם חושבים על שאלה מסוימת מומלץ מאוד לכתוב אותה ברשימת הבדיקה שלכם כך אתם יכולים לקבל את מבוקשכם והכל בהישג יד כאשר אתם בטלפון או באופן אישי מדברים עם הקייטרינג חלבי.

לסיכום, יצירת רשימה לסוג האירוע שלכם, עם התאריך והשעה, סוג האוכל שאתם רוצים שישרת ושאלות רבות ומדויקות לחברת קייטרינג חלבי – היא דבר שימושי מאוד ועוזרת לקבל תזכורות רבות לדברים ששכחנו. זה התפקיד שלכם למלא בדיוק כל פרט ופרט באירוע והרי לכם או למכרכם טיפ נפלא ליצירת אירוע בלתי נשכח מכיוון שכל דבר בו נעשה בדקדקנות עד לפרט האחרון.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.