קייטרינג חלבי – אתם לא לבד

אם אתם מארחים חברים למפגש קטן או אחראיים להאכלת המשרד שלכם כולו במהלך פגישה חשובה, אתם לא צריכים לעשות את זה לבד. ישנן חברות קייטרינג חלבי רבות אשר מתמחות בעשיית ושירות אירועים שונים ומגוונים. מתן שרותי הסעדה זה עניין מגוון שמורכב ממספר רחב של שירותים, מהכנה והגשת מזון לבחירת קישוטים, איוש אירוע ועוד הרבה. כאשר רוב האנשים חושבים על קייטרינג חלבי הם חושבים על חברה שמכינה כמויות גדולות של מזון שמוגשות בארועים מרהיבים, מקבלות פנים לחתונה ועד לנשפים, אבל זה רק חלק קטן ממה שעושה את האירוע על ידי החברה.

 

ישנן אפשרויות רבות בנוגע להסעדה באירוע. אם אתם מארחים קומץ קטן של חברים בביתכם או שאתם פשוט זקוקים למספיק מזון כדי להאכיל אנשים במשרד שלכם במהלך פגישה עסקית, אתם יכולים, רק צריך להכין מראש חברת קייטרינג חלבי טובה ולספק מזון שמשרת את האורחים שלכם נאמנה. אם, לעומת זאת, אתם מתכננים אירוע בקנה מידה גדולה כמו כנס או חתונה, אתם עשויים לרצות ולדרוש כמה שירותים נוספים. חברת הסעדה באירוע יכולה לא רק להכין ולספק מזון לאירוע שלכם, אלא גם לשרת את האורחים ואת הצוות שלה עצמה. חברות רבות, המספקות שירותי הסעדה, מציעות גם שירותי קישוט ללקוחות שלהם, עובדות סביב ערכת צבעים על מנת להפוך את האירוע כולו לבלתי נשכח ולספק את האווירה הנכונה. חברת ההסעדה מביאה לאירוע שלכם את כל הדברים בחשבון בעת תכנון האירוע שלכם אז כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליהנות מהאירוע.

כל חברת קייטרינג חלבי היא שונה מתכנון אירוע לאחר, והספקת השירותים עשויה להיות שונה בהתאם לכל אירוע. לאירועים קטנים יותר זה עשוי להיות אפשרי להכין את האוכל במיקום האירוע, אך לאירועים גדולים יותר ייתכן שיהיה צורך להכין את האוכל במקום אחר, בדרך כלל בבית העסק ולהעביר אותו לאירוע, שם ייעשו שדרוגים מעטים במזון. שירותי ההסעדה הטובים ביותר הם בעצם אלה שלוקחים את כל הדברים בחשבון בעת הכנת מזון לאירוע וכמובן שהצגת האוכל היא חשובה מאוד בדיוק כמו הטעם, אם לא יותר, ולכן חשוב במידה רבה המאמץ להכניס ולבצע באירוע כלים באופן אטרקטיבי. דברים אחרים, כגון: תאורה וקישוטים הם חשובים להביא בחשבון בעת תכנון אירוע ולחברות רבות יש את המומחיות הנדרשת כדי ליצור אווירה שמנצלת כל חלק בודד כדי ליצור שלמות.

כאשר שוקלים לשכור שירותי קייטרינג חלבי, חשוב לדעת מה הצרכים שלכם ואיזה סוג של אילוצי תקציב יש לכם. חברות עובדות לרוב על בסיס אדם בודד ובהתאם לשירותים שאירוע שלכם דורש, ולכן חשוב לדעת כמה אורחים אתם מתכננים להזמין לפני הפנייה לחברת הסעדה. עריכת קנה מידה לאירוע שלכם גם יכתיב את מספר העובדים הדרושים ועוד אלמנטים רבים וחשובים.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.