קייטרינג חלבי – מסיבת סיום שנה אזרחית

מציאת חברת קייטרינג חלבי נכונה וטובה עבור מסיבת סיום השנה האזרחית שאתם עורכים היא שיקול ענק, עליכם לדאוג לקבל מזון משובח באיכות מעולה עם צוות שייתן לכם להרגיש מרוצים ולקבל שבחים על מסיבתכם, ליצור אווירה ידידותית וחמה כך שכל האורחים יהנו ויחלו בשנה חדשה ורעננה, נלהבת וממוקדת. אז הנה דברים שאתם צריכים לשקול בעת בחירת החברה ושאלות שאתם צריכים לשאול ספקי שירות פוטנציאליים.

 

לפני שאתם מתחילים לחפש חברת קייטרינג חלבי, קיימות עבורכם המשימות הבאות:

דמיינו את הסגנון ואווירה שאתם רוצה ליצור, הסגנון או הנושא של האירוע שלכם עשוי להכתיב את סוג המזון שאתם רוצים שיהיה מוגש. לאחר רעיון של סוג המזון שאתם רוצים חברת ההסעדה תרכיב תפריט שיתאים לצרכים ולתקציב שלכם.

עליכם להחליט אם המסיבה שלכם תהיה רשמית או רגועה יותר. כך תדעו אם הארוחה תהיה בישיבה ובליווי מלצרים או שזאת תהיה כמו מסיבת קוקטייל ובסגנון בופה ללא מלצרים. החברה תספק, כמובן, מלצרים באם תחליטו כך.

הזמן ומקום המסיבה שלכם חשובה לחברת קייטרינג חלבי על מנת לדעת כיצד לבחור את כוח האדם שלה, הציוד ועוד.

החליטו על סגנון המשקאות, קלים / אלכוהוליים ועוד, חברת ההסעדה תספק גם את זה, אמנם בתוספת מחיר אבל לשיקולכם וכרצונכם.

כדאי לכם לעשות מעין "שיעורי בית" בעת בחירת החברה, המלצות יסייעו עד מאוד. דברו עם עמיתים, חברים ובני המשפחה שהשכירו בשנים האחרונות חברה. כמובן שאתם יכולים להסתייע גם באינטרנט.

שאלו את החברה שבחרתם את השאלות הנכונות, כגון:

זמינות בתאריך שאתם בוחרים, ציוד מתאים למקום שבחרתם, רשיון עסק כמובן, מסוגלות לעמוד בכל דרישותיכם מאלף ועד תף.

אם תרצו מידע נוסף על הכללים ותקנות המסדירים את בטיחות מזון, תסתכל באתר אינטרנט בשביל זה וחשוב שתקבלו את המידע הזה.

אז כאשר מצאתם כבר את חברת קייטרינג חלבי שקולע לכל דרישותיכם, מסיבת סוף השנה האזרחית שלכם כמעט מוכנה, עכשיו אתם צריכים לשמור על קשר רציף עם החברה ולעבוד איתה על הפרטים המדוייקים של המסיבה שלכם.

 

לא חסרים פרטים לדיון עם החברה, החל מכך שכדאי כי החברה תערוך ביקור במקום שבחרתם למסיבה, על מנת לעבור איתה בצורה מדויקת כל פירוט כל הדברים שיש להכין, בררו עם החברה אם תספק מנהל אירוע למסיבה שכם מועיל בעת שהות במסיבה.

 

תדונו עם החברה על החוזה הכללי ביניכם ודונו בכל שינויים אפשריים או שהם עשויים / צריכים לעשות כדי להתאים את שירותיהם לאירוע הספציפי שלכם.

ודאו גם עם חברת קייטרינג חלבי בכל מיני נסיבות שעשויות לדרוש החזר חלקי או מלא, על כל מקרה שלא יהיה … גם אם זה לא נעים- קורים מקרים ונסיבות שלא תלויים בכם, וגם נזקים קורים- בעת או לפני המסיבה לציוד החברה ועוד, על כן כדאי לוודא דברים אלו..

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.