כיצד לבחור חברת קייטרינג חלבי או רגיל לאירוע שלך

מזון היא חלק בלתי נפרד של כל צד כך ויש לבחור שירות קייטרינג בחוכמה. אבל איך לבחור את הקייטרינג חלבי או רגיל, המתאים לאירוע שלך ? חשוב לעשות הרבה מחקר שוק לפני, לבדוק הפניות, ולעתים קרובות לבקש טעימות כדי להפוך את ההחלטה שלך לסופית.

 

יש לעשות רשימת נותני קייטרינג חלבי או רגיל המתאימה לצרכים שלך על מנת לקבל אומדן מדויק של נותני שירות למסיבה או אירוע שלך, עליך להגדיר את הצרכים שלך בצורה ברורה. האם יש לך מיקום למסיבה / אירוע שמורות והאם יש מטבח באתר? כמה אורחים מגיעים לאירוע שלך? ברר אם לקייטרינג יש דרישה אורחים מינימום. קחו בחשבון שלחלק מהאורחים שלכם יש צרכים תזונתיים מיוחדים ולהיות בטוחים לפני שאתם מתקשרים עם הקייטרינג שלך. קייטרינג גדול יהיה מוכן לכל הפתעה לבסוף המחיר ? פשוט שאל.

מהו התקציב לקייטרינג שלך?

דיון התקציב שלך עם הקייטרינג שלך ומה אפשרויות זמינות. שאל את עצמך, מה אתה מעדיף בסגנון בופה או שירות, יש צורך להבהיר התפריט המוצע שלך, אם יש לך נושא או סגנון באירוע זה יבוא לידי ביטוי בתפריט? התקציב שלך יכול או לא יכול לקבוע עד כמה גמישה תהיה חברת הקייטרינג. הם צריכים להכיר את הצרכים שלך. זכור: סוג המזון לעתים קרובות קובע את המחיר ואת עיקר עבודת הקייטרינג. גלה, ואולי גם בקש, מהקייטרינג לספק חוזה מפורט של השירות המתואר מה תנאי התשלום.

איפה הקייטרינג נמצא?

האם להשתמש הקייטרינג מזון טריים או קפואים על מתכונים? האם הקייטרינג חלבי או רגיל, מייצר במקום את האוכל? האם זה אורגני? מה בא קפוא ומופשר באירוע ומה מוכן במקום.

קישוטים

האם הקייטרינג חלבי או רגיל, מספק דקורציה וציוד לאירוע, שולחנות, כסאות? לעתים קרובות יהיו חברותקייטרינג אשר מספקות את השירותים הללו נא לבקש דוגמאות מאירועים שנעשו בעבר. חשוב להיות מאוד ברור, מה האירוע לצרכים שלך ומה הקייטרינג יכול לספק. האם לוח התפריט מוגש לאורחים כולל המתאר את המרכיבים של המנות מוגשות?

הסגל

האם חברת הקייטרינג מספקת צוות מספיק לאירוע? מהו קוד הלבוש הנדרש מהם? מהו היחס בין הסגל לאורחים? כלל חשוב: לבדוק כמה מלצרים מגישים לפי מספר אנשים. עבור כל 15 אורחים – מלצר אחד. כדי להיות בטוח יש לשאול את הקייטרינג הפוטנציאלי שלך ולהכניס את זה להצעה הסופית.

מה קורה עם השאריות?

לעתים קרובות, לפי בקשת בעל השמחה, שירות קייטרינג חלבי או רגיל יהיה מוכן לארוז את שאריות האוכל מהאירוע ללא תוספת תשלום. חשוב לציין ולסכם דברים אלה מראש בכדי שבעל חברת הקייטרינגיהיה ערוך אלהם.

מוגש באדיבות קייטרינג חלבי כשר – מרנג

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.