קייטרינג חלבי – עסקאות ארוכות טווח

ישנן חברות רבות ועסקים קטנים הדורשים את שירותיו של ספק קייטרינג חלבי מעולה על בסיס יום יומי. חברות אלו לעתים קרובות מספקות תוכניות הכשרה ופיתוח לקבוצות גדולות של משתתפים הכוללים זמן לארוחת צהריים. האימון עשוי להימשך בין אחד לשלושה ימים והפסקות, ארוחות צהריים, וחטיפים הנדרשים מחברת קייטרינג חלבי. פיתוח מערכת יחסים ארוכת טווח עם ספק הסעדה שיכול להציע סוג של גיוון ואיכות בסוגים אלה של ארוחות הוא לעתים קרובות אתגר. השיטות וטכניקות הנדרשות כדי לספק תפריטים עבור חברות אלה שונים מאלה הנדרשים מחברות הסעדה שמשרת ארוחה אחת לאירוע קבוצה גדולה.

 

גידול או הרחבת עסק, הכולל מתן ארוחות צהריים או ארוחות בראנץ' ללקוחות ומשתתפים יכול להיות בעל השפעה משמעותית על הרושם הכללי שאתם מבצעים. בעת בחירת ספקי הסעדה, זה יהיה חשוב לדעת שיש להם ניסיון ומומחיות בעבודה עם הצרכים המגוונים לקבוצות אנשים משתנות. לחברות קייטרינג חלביסוגים אלה ייתנו לכם כמה אפשרויות לארוחת צהריים ותפריט הפסקה ולהתאים אישית את התפריט כדי לענות על כל הצרכים שיש לכם. חלק מהספקים יכולים גם לשלב את הלוגו של המותג שלכם למצגת הכוללת של התפריט.

כשאתם משווים את שירותיהן של חברות הסעדה, מציאת הספק שיכול להתאים ולהיות גמישים תהיה חשובה. הספק חייב להיות מסוגל לשנות את התפריט לצרכי השונים של המשתתפים בהתראה קצרה מאוד. הם צריכים גם להיות מסוגלים לספק מגוון רחב של מזונות על בסיס עקבי.

אחד האתגרים לספקי ההסעדה המתמחה בתפריטי חברה והכשרה הוא נושא הגודל. מספר המשתתפים עשוי להיות גדול ולמתוח את היכולת של הספק או עשוי להיות קטן מאוד ביום נתון. לכן, בעת יצירת חוזה ארוך טווח עם ספק, צריך להיות להם שיעור שנקבע לתפריט שהם מספקים. תשלום עבור התפריטים יהיה גבוה במעט מהשיעור שהיה גובה תשלום עבור קבוצה קטנה, אבל פחות ממה שהיה מחויב לקבוצה גדולה. הספק קייטרינג חלבי גם יהיה צריך להתאים הכל לצרכים המיוחדים של כל קבוצה ולכלול מזונות העונים על הגבלות תזונתיות בקלות.

במקרים רבים ספקי הסעדה אלה הם יעילים ביותר כאשר אתם נכנסים איתם לחוזה ארוך טווח, הנכלל בתקציב השנתי שלכם. כאשר חוזה כבר נקבע הכולל תאריכים של האירועים שלכם, הספק יוכל לתכנן תפריטים שיתאימו לצרכים שלכם בקלות רבה יותר גם לפני האירועים.

דרך מצוינת למצוא את חברת ההסעדה המושלמת היא לבקר במתקן שלהם. ישנן מסעדות רבות שבהן אדם יכול לבחור מתפריט של אותם הסוגים של מזונות המשמשים קייטרינג חלבי באירועים.

לאחר רעיון ברור של מה הצרכים שלכם, תהיה דרך אחת שבה אתם יכולים בקלות רבה יותר לצמצם את הספקים שתוכלו לראיין. בנוסף, לשוחח עם ספק חברת ההסעדה, ולא תמיד רק על אוכל, יעזור לכם לקבוע אם יש להם את היכולת לספק את התפריט שאתם צריכים באופן עקבי.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.