קייטרינג חלבי – צמצום שאינו גורע

אולי יש לכם את הפרטים של המדוייקים של טקס החתונה שלכם בפועל וכיצד שיתנהלו, אבל מה עם קבלת הפנים ? אחת העלויות הגדולות של קבלת הפנים בחתונה בהחלט יהיה האוכל ויש אף לשקול קייטרינג חלבי, אז עליכם לוודא שיש לכם חברת הסעדה טובה שבה מספיק אוכל לכולם בלי לבזבז יותר מדי כסף. הנה כמה דרכים שעליכם להתנהל עם החברה ששכרתם על מנת להבטיח לאורחים שלכם הנאה מובטחת ולעזור לכם בחסכון כספי.

 

רוב הזוגות רוצים להזמין מגש נוסף או שניים מכל מנה מוצעת מחברת קייטרינג חלבי ששכרו למקרה שאורחים נוספים יופיעו. זה טוב ויפה (ובדרך כלל רעיון חכם), אבל הם עדיין צריכים לוודא שלא להזמין יותר מנות ראשונות ממה שהם באמת צריכים והחברה ששכרו אמורה לסייע להם בכך.

יש להשתמש בשיקול הדעת שלכם שצריכה להיות מבוססת על רשימת האורחים. לדוגמא, אם אתם יודעים שכמות מועטה מהאורחים שלכם הם טבעונים, ייתכן שלא צריך להזמין מאכלי חלב רבים. כמו כן, הזמנת שניים או שלושה מגשים של סוגי ירקות למיניהם תסייע לכם להפחית את העלות לחברת קייטרינג חלבי. אם אתם קונים יותר מאותה המנה , בדרך כלל ניתן לחסוך כסף עם רוב סוגי חברות ההסעדה.

הרי, בסך הכל, החברה שאותה ששכרתם תנסה להוציא יותר ממה שאתם עשוי להזדקק אך עליכם להיות נחושים ובטוחים בבחירתכם. ייתכן שלא צריך מנה מסויימת אם כבר רכשתם שלושה סוגים של מנות ראשונות וסלטים או שלושה קינוחים נוספים אם כבר יש לכם עוגת חתונה גדולה למדי. השעה ביום שאתם עורכים את החתונה שלכם תיתן לכם אינדיקציה טובה לכמות האוכל שיש לרכוש מחברת קייטרינג חלבי.

ישנם מזונות שהם תמיד יקרים , גם אם אתם מזמינים כמויות קטנות בלבד. אז, שכן אתם צריכים להזמין כמות ניכרת של מזון, הזמנת מנות שלא יקרות כל כך יעזרו לכם לשמור על עמדה פיננסית מול חברת ההסעדה ששכרתם. מאכלי ים מסוימים וסלמון בהחלט מייקרים את המנות כך שאם אתם חושבים שאתם ממש צריכים מהם – חשבו שנית…

תחנות מזון הן דרך ייחודית לשרת מגוון של מאכלים בקבלת החתונה שלכם ואתם יכולים להיות בטוחים שכולם ימצאו משהו שהם אוהבים לאכול. תחנת מזון עם סוגים שונים של פסטה היא בדרך כלל להיט אצל רוב האורחים ויכולה להיות מאוד חסכונית. אתם יכולים לכלול גם תחנות מזון עם סוגים אחרים של אוכל אתני כדי לחגוג את התרבויות של האנשים שישתתפו בחתונה שלכם או כדי להכיר ברקע שלכם.

אתם גם יכולים לחתוך בהוצאות שעליכם לשלם לחברת קייטרינג חלבי שלכם על ידי אי בקשת התקנה משוכללת של תחנות המזון ושולחנות מיוחדים. השימוש בצבע יחיד עבור מפות, בדרך כלל לבן, גם כן יצמצם מעט את העלויות.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.