קייטרינג חלבי – תוכנה לעסק קייטרינג חלבי

כדאי לחשוב על תוכנת קייטרינג חלבי אשר יכולה לסייע לחברה שלכם להצליח יותר, אתם צריכים להבין עד כמה זה עוזר להצלחת עסקכם ומשפיע על הלקוחות שלכם. תוכנו להעזר עם עשרות תכונות מצוינות, כגון: אחסון מתכונים בעזרת התפריט הראשי, מדור שכר ותזמון הצוות, זה לא פלא שתוכנות אלו הפכו לאהובות כל כך על ידי קייטרינג חלבי ולקוחותיהם. אם עדיין לא החלטתם האם לרכוש תוכנה או לא ייתכן שהכרות עם התוכנה תהא מועילה ותגרום לאירוע מוצלח. זה ברור כי אירוע מוצלח יגרום שביעות רצון הלקוחות, אלא כדי להגדיל את האושר של הלקוחות שלכם לפני ואחרי המסיבה, כדאי להשיג תוכנה שכזאת. תוכנות אלה יכולות להציע לכם דרכים לשפר את שביעות רצון הכללית של לקוחות עם הטבות כגון: חשבונית לקוחות יעילה, הזמנות לאירועים הניתנות להתאמה אישית ואפילו שליחת כרטיסי "תודה על השתתפותכם באירוע …" בעקבות שירותיכם. אלה פריטים קטנים לכאורה אך יכולים לגרום נאמנות גבוהה ללקוחות ופוטנציאל ליותר פניות אליכם.

 

חיוב הלקוח בחשבונית אוטומטית, באופן מפתיע למדי, היא אחת הסיבות הטובות ביותר להשקיע בתוכנה לעסק קייטרינג חלבי. התוכנה עוקבת אחר כמה שאתם מוציאים על האירוע, כך שאתם יכולים בקלות ליידע את הלקוחות שלכם לגבי אומדן מחיר, גם אתם יכולים בקלות להוסיף או להחסיר פרטים מהאירוע כדי להיות מתואמים בצורה יעילה יותר עם תקציב לקוחותיכם. לכן, אם הלקוח שלכם מחליט שהוא רוצה להוסיף סידור או קישוט מסוים לשולחנות באירוע שלו, אתה יכולים בקלות לספר לו, על פי בקשתו, כמה זה יעלה. הלקוחות שלכם יהיו אסירי תודה לכם על כך שהמידע זמין כאשר הם צריכים אותו.

כאשר אירוע רץ בצורה חלקה, כולם שמחים ורגועים, במיוחד הציפייה של לקוחותיכם. על מנת לסייע לאירוע ללכת בצורה חלקה ככל האפשר קיימת התוכנה. אחת התוכניות שעושות את ההבדל המשמעותי ביותר עבור האירוע היא תוכנה אלקטרונית לעיצוב המקום שהו ייערך האירוע. אין זה נדיר עבור קייטרינג חלביללכת לאירוע מבלי להיות מסוגלים להעריך בהרחבה את המקום שבו יוגש האוכל. על ידי תוכנה אלקטרונית לעיצוב המקום מראש, ניתן בקלות רבה יותר לתאם עם הלקוחות והעובדים שלכם היכן כל פריט יוצב, כולל: שולחנות הגשה, שולחנות אירוח וכל חפץ ייחודי אחר שיהיה נוכח, זה גם יסייע לצוות שלכם להכיר טוב יותר את המקום שהם צריכים להיות ומתי הם צריכים להיות שם, אז לא יהיה לכם יותר מדי אנשי צוות או מעט מדי בתחום אחד בו זמנית.

עם תוכנת קייטרינג חלבי ניתן גם ליצור הזמנות אירועים מותאמות אישית. אפשרי שהזמנות אלו יעוצבו לפי הנושא ואופי האירוע או שהן יכולות להיות סימן מסחרי של החברה והשירותים שלכם. לאחר שהאירוע מסתיים זה יהיה צעד נבון מצידכם לשלוח ללקוחות כרטיס שנוצר במיוחד, שתוכנן באמצעות תוכנת קייטרינג חלבי, להודות לו או לה על העסקתכם, זו אמנם הצגה קטנה של הכרת תודה אך זו תהיה תזכורת עדינה ללקוחותיכם לחזור אליכם פעמים נוספות, להמליץ עליכם אפילו למעוניינים באירועים גדולים יותר ולהתייחס לשירותיכם באופן ייחודי ובלתי נשכחים.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.