קייטרינג חלבי – ארוחות בוקר

קייטרינג חלבי לארוחת בוקר הוא כל כך מפורסם כיום, לא רק מסיבות ומפגשים מיוחדים אלא גם לבתי הספר בכל פעם יש להם פעילויות לילדים. ארוחת הבוקר צריכה להיות מטופלת באופן הדוק על ידי הבעלים או ההנהלה של החברה על מנת לוודא כי על איכות המזון שיוגש לא תהיה פשרה, כי כל המאכלים הם באיכות הגבוהה ביותר ויעשה את האורחים מרוצים תוך שמירה על הבריאות גם כן. ללא קשר, אםקייטרינג חלבי הוא לקבוצה גדולה של אנשים או בשביל קבוצה קטנה, יש אפשרויות רחבות הזמינות עבורכם ממנות חמות או קרות ומשקאות חמים וקרים המוצעים על ידי הספק לכל האורחים.

 

יש רעיונות שאתם חייבים לדעת, כשזה מגיע לשירות ארוחת בוקר אחת האפשרויות יכולה להיות ארוחת בוקר קלה, בדרך כלל זה עבור אנשים שמעדיפים שיגישו להם ארוחת בוקר קלה, כמו פירות טריים, עוגיות מאפה, דגני בוקר ועוד. יש פירות יער שאתם רשאים לכלול בארוחת הבוקר והם יכולים גם ללכת יחד עם דגנים. ילדים צעירים ייהנו גם מסוג זה של ארוחת הבוקר מכיוון שישנם ילדים שלא רגילים לאכול ארוחת בוקר כבדה. חשוב מאוד עבור ספקי קייטרינג חלבי לגבי ארוחת בוקר לדעת את סוג ארוחת הבוקר שתהא באירוע במיוחד כאשר דנים עם הלקוח.

מזנון חם במהלך ארוחת הבוקר גם כן ידוע במיוחד כאשר יש הרבה אפשרויות מזון לבחירה. צריך להכין את האוכל מראש ולשמור אותו חם במיכלים המיועדים לכך. ביצים מכל סוג שהוא יכולים להיכלל בארוחה יחד עם סוגי גבינות, ירקות ומאפים גם כן. זו יכולה להיות אופציה בריאה עבור בתי ספר וחברות שירכשו שירות ארוחת בוקר מקייטרינג. אפשרות נוספת היא "תחנת חביתה". ישנם סוגים שונים של חביתות שניתן לעשותן ולשלבן עם ירק, כשמדובר בחביתות – לעולם לא נגמרות האפשרויות, ייתכן שכוללים עשבי תיבול, גבינות, ירקות ופטריות, לבחירות שלכם עבור החביתות יהיה טעם טוב בוודאות.

אופציה נוספת שמפורסמת בקרב ילדים היא "תחנת וופל". זה נהדר עבור פעילויות בית הספר וירידים מכיוון שוופל הוא גם בחירה המפורסמת אצל ילדים במהלך ארוחת הבוקר. זה לא רק טעים אלא שזה גם קל לעשייה. אתם יכולים להשתמש ביצירתיות שלכם ולהוסיף קצת שוקולד, מסוגים שונים, לפזר על הוופלים פירות טריים וכך גם להפוך אותם לבריאים יותר ויפים יותר למראה.

ארוחת הבוקר שלכם לא תהיה שלמה בלי משקאות שגם אותם מספקת חברת קייטרינג חלבי לארוחת הבוקר, אתם צריכים תמיד לוודא שיש קפה מסוגים שונים, כגון: אספרסו, הפוך וכו' שיוגש לאוהבי הקפה וכן שוקו חם או קר ותה חם או קר לאחרים.

לחברות קייטרינג חלבי יש כל כך הרבה אפשרויות ורעיונות לארוחות בוקר כך שבחירת הארוחה הטובה ביותר לא תהיה בעיה גדולה.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.