קייטרינג חלבי – תכנון חתונה

תכנון חתונה הוא עניין לא פשוט עם המון אחריות ודיוק. ברצונכם להגיע לאירוע מושלם מבחירת צבע המפית ועד לבחירת חברת הסעדה, כמו קייטרינג חלבי. כדי לסייע לכם ולמנוע מהומות על ידי ביצוע הפעולות, הרי לכם טיפים פשוטים שיעזרו לארגן את החתונה שלכם. אולי אף תראו שזה קל לתכנן את החתונה, אם אתם עושים את זה בצעדים קטנים, בייחוד בבחירת קייטרינג חלבי נכון.

 

אל תפחדו להאציל משימות לחתונה שלכם ליקיריכם כדי לעזור להקל על הלחץ שלכם ולהכניס אותם לעניינים. אם לדוגמה אמא של אחד מכם אוהבת לבשל, בקשו ממנה עזרה עם מאכל מסויים, אם אבא של אחד מכם הוא חובב יין, יש לו את היכולת לעזור בבחירת יין לקבלת הפנים שלכם.

קיימת האפשרות לתכנן חתונה בתקציב קטן, שקלו לשאול חברים או קרובי משפחה אם יכולים לתרום את עזרתם או כישרונם במקום מתנה לחתונה. לדוגמה: בצילום החתונה, עיצוב וכו'. כך תשמרו ביום חתונתכם על תקציב ידידותי.

בחרו קייטרינג חלבי עם נושא עדתי כדי לתבל את קבלת הפנים שלכם, מגוון רחב של מזון על פי בחירתכם יביא את החתונה שלכם לאירוע שזוכרים.

יש רעיון חדש וייחודי לחתונות שהוא שיט! יותר ויותר אנשים בוחרים לעשות את החתונה על ספינה ויש סיבות רבות ונהדרות בשביל זה. אתם תמצאו חברת הסעדה מעולה שברשותם בר ויש להם את כל העיצוב ואת הגדרת הפריטים הדרושים לכם כבר על הסיפון.

דרך מצוינת לחסוך כסף טמונה בחברת ההסעדה על ידי כך שתבקשו להכין ארוחות ילדים עבור מי שמתחת לגיל 10. החברה תיתן לכם אותן בשיעור מופחת מארוחות גדולות יותר למבוגרים ומכיוון שהן בדרך כלל קטנות יותר זה יכול לחסוך לכם משמעותית אם אתם נתקלים בהרבה ילדים בקבלת הפנים שלכם.

לא משנה כמה קטן התקציב שלכם לחתונה יכול להיות, אתם צריכים לשכור חברת קייטרינג חלבי. בעוד הם יכולים לגבות לא מעט כסף אך הן בהחלט שוות את זה. החתונה היא כאוטית למדי אך אתם לא צריכים לדאוג לעוד דבר, זה צריך להיות יום בו תהנו ותזכרו לנצח.

במידת האפשר, נסו לקבל כמה שיותר שירותים מאותה חברה. לעתים קרובות הם נותנים לכם הנחות אם אתם מקבלים יותר דברים מהם. זה נפוץ מאוד לשכור את כל הרהיטים מאותו מקום שאתה מקבל מזון על מנת לחסוך קצת כסף.

אם אתם רוצים חתונה יוקרתית אבל לא יכולים להרשות לעצמכם את זה, אתם יכולים לחסוך קצת כסף על ידי צמצום רשימת האורחים שלכם, עלויות קייטרינג חלבי, גודל המקום ושיקולים אחרים, כך ניתן להפחית את החשבון כדי שיאפשר לכם ללכת עד הסוף עם השמלה, עוגה והפרחים עם הכסף ששמרתם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.