קייטרינג חלבי – חיוניות תוכנות בעסק

ניהול עסק קייטרינג חלבי או מסעדה היא משימה לא קטנה ובטח שלא פשוטה. להיות בענף זה בעצם לא כולל רק בישול אלא הרבה יותר מזה. אומנם נראה לכם שולי אבל כדוגמה: חברה טובה צריכה להחזיק את האיכויות מכובדות של רואה חשבון, מנהל העסק, משווק, איש מכירות, מלצרים ועוד. הרי בעלי החברה אינם יכולים להיות מומחים בכל התחומים האלה, זה לא מעשי עבור כל אדם יחיד וזה המקום עבור העסק לרכוש תוכנת קייטרינג חלבי בה משימות רבות תכליתיות לעסק.

 

על פי אחת הערכות, תעשיית ההסעדה בארה"ב לבדה עלותה היא בסביבות 5,000,000,000 $ בשנה. כחברת הסעדה יש צריך לבצע מספר משימות כגון בישול, הגשה וניהול, תוכנה ועוד, שהם בדרך כלל נעים בין כל סוגי תוכנות מזון לחשבונאות מסעדה, וניהול כללי. במאמר זה נפרט על כל מיני תוכנות הנהלת חשבונות לעסקי ההסעדה שכן הן יעילות וחיוניות לכל עסק.

תוכנת הנהלת חשבונות מאוד חיונית לחברה ומשמשת לשמירת נתוני רווח והפסד על בסיס יומי. אם יש לעסק מערכת POS במחשב, אז הם יכולים לעשות שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות לעסקי ההסעדה או המסעדה שלהם.

קיימת גם תוכנת הנהלת חשבונות מלכודת מזומנים, תוכנה זו היא מופעל על ידי Excel Microsoft. זה מספק עלות של סחורות, עבודה יומית, עלויות לשליטה, מכירות, תקציב וביצועי רווח. בעזרת תוכנה זו יוכלו לנהל את החשבונות שלהם בקלות.

ישנה גם תוכנת Caterease, תוכנת קייטרינג חלבי זו מומלצת מאוד לכמעט כולם בעסק של ההסעדה. יש שלוש אפשרויות לבחירה לפיה Express, Standard ו- Professional. לכל הגרסאות האלה יש משימות שונות שהם יבצעו את הבחירה שלהם ולגמרי תלויה בדרישות העסקיות שלהם. הגרסה המפורשת Caterease תומכת בתכונות כגון תזמון אירוע, אשף אירוע חדש, כלים הזנת נתונים, הדפסים מותאמים אישית, כלים, שאילתות ודיווחים. הגרסה הסטנדרטית של תוכנת ההסעדה Caterease גם תומכת בתכונות אלה, יחד עם כמה תכונות מיוחדות. יש לה הגדרות אבטחה, מרכיבים / פונקציה עולה, תפריטי אירוע ואיוש, הדפסים ודוחות מותאמים אישית, כך שהם יכולים לראות את זה כחבילה מקיפה למדי. עם זאת, אם הם רוצים כלי תוכנה מתקדם יותר לעסק קייטרינג חלבי שלהם אז הם חייבים ללכת על הגרסה המקצועית. זה מציע להם הטבות נוספות מסוימות יחד עם כל התכונות שהוזכרו לעיל. לדוגמא, יש לו את הפונקציה לשחזר אירועים שנמחקו. כמו כן, יש הרבה יותר כלים ושאילתות מתקדמים וקיצורי דרך להזנת נתונים אירוע. וחוץ מזה זה גרסה מקצועית עם התכונה של ניהול מתקדם לעסק שלהם.

אם נראה שאף אחד מתוכנות הנ"ל אינן מתאימות לאותו בעל עסק הסעדה אז פשוט ניתן לחפש באינטרנט תוכנות הנהלת חשבונות ושם מספר כמעט בלתי מוגבל של אפשרויות. כמו כן, אפשר לחפש גם תוכנת מזון שיכולה לשמש את עסק קייטרינג חלבי במתן פתרונות מזון בריאים, גלי שומן ודיאטטיים לכלל הלקוחות שחפץ בכך.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.