קייטרינג חלבי – ממש לא בית קפה …

חברת קייטרינג חלבי מקצועית היא יותר מסתם עסק המספק מזון. היא אמורה לספק חוויה, ביטחון, ידע, מומחיות וההבנה שכל מצב שעלול להתעורר הם אלה שהולכים לטפל בהם במיומנות ותשומת לב לפרטים.

 

הרי שקיימים מפעלי מזון אחרים, המספקים שירותי קייטרינג חלבי מסוימים. אנו בטוחים שחלק מאלפי, אם לא מיליונים של בית קפה, מעדניות, פיצריות, מסעדות, מזנונים וחנויות דגים המספקים שירותי הסעדה לחיזוק ההכנסה שלהם לעשות עבודה טובה למדי. עם זאת, כדי לקבל את העבודה נכונה ובטוחה, האפשרות הטובה ביותר היא לעסוק בחברת הסעדה מקצועית. כמובן, שיש להבחין בין בית קפה, מסעדה וכו' המספקים שירותי הסעדה לבין חברה המתמקצעת בכך ולשים לב להבדלים ביניהם, כלהלן.

ניסיון:

אין תחליף לניסיון חברת קייטרינג חלבי מקצועית שיכולה להכין כמויות אוכל מסחריות, אם לחתונה, מסיבה ואפילו לרכישת לקוחות יום ביומו. עם סוג זה של ניסיון החברה אמיתי היא אינה היתה נתקלת בשום בעיה ומתגברת על כל מיני מכשולים ולה שיטת ההפעלה משלה, כך שהיא מתנהלת היטב. אם החברה היא במגע עם לקוחות בכל יום, ולאחר מכן נותנת את שירותיה המקצועיים בערבים / ימים לכל מיני אירועים הרי שהיא חברה מקצועית ושמה הולך לפניה. היא מציעה לכם תמיד את העצה הטובה ביותר, יש לה שירות לקוחות פעיל ויעל, והיא מסוגלת לענות על כל השאלות של לקוחותיה. כך למשל בית קפה אינו מסוגל לספק פונקציות שחברת הסעדה יכולה שהרי בית קפה די קטן על כל מרכיביו.

מיומנות:

לחברת קייטרינג חלבי יהיו הכישורים לספק לכם את המזון הטוב ביותר עבור האירוע שלכם. בישול אוכל גורמה למאה אנשים במסעדה או בית קפה מנצל סט כישורים שונה לחלוטין מבישול למאה אנשים ממטבח בשטח ללא חשמל. לחברת הסעדה מקצועית תהיה מערכות במקום, שיטות, נהלים והכי חשוב- רשימות, כדי להבטיח שאירוע הקייטרינג יוצא ללא כל בעיות.

מומחיות בתעשייה:

חברת קייטרינג חלבי תעבוד עם כל מיני אנשים מקצועיים בענף, כגון: תעבוד עם צלמים, חברות השכרת צוות, חברות השכרת ציוד, צלמי וידאו, השכרת רכבי יוקרה, פרחים, עוגות חתונה ואת כל הדברים הידועים הרגילים שאתם צריכים באופן הדוק. חברת הסעדה מקצועית גם יודעת על שירותים ומוצרים שאתם אולי לא חשבתם אפילו, כגון: שיעורי ריקוד, ועוד.

בטיחות:

בטיחות מזון היא חשובה מאוד! חברה מקצועית תנקוט בכל אמצעי בטיחות מזון ברצינות רבה, כגון: להיות רכב מסחרי בקירור להובלת מזון, או כל אמצעי אחר העולה על דעתכם על מנת להבטיח את תנאי התברואה הטובים ביותר לאירוע שלכם.

הקפידו לבדוק שהחברה שבחרתם אכן מקיימת את כל התנאים שרשומים מעלה ולכם מובטח את האירוע הטוב, המיומן, המקסים, הטעים והנעים ביותר שאפילו ידברו על האירוע שלכם הרבה אחרי קיומו.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.