קייטרינג חלבי – ביטוח

אם אתם חדשים בענף קייטרינג חלבי, אתם בוודאי לא יודעים כי צריך לעשות ביטוח שהוא משהו שאתם חייבים להגן על עסק ההסעדה שלכם. קיימת האפשרות לבטח את עסקכם גם באתרים אינטרנטיים שונים, מפני תאונות ותביעות משפטיות. אם אתם מחפשים מידע על נושא זה, הגעת למקום הנכון. מאמר זה מסביר את כל היסודות שאתם צריכים לדעת על ביטוח קייטרינג חלבי.

 

בבריטניה, לדוגמה, ישנם מעל 5,000 עסקי הסעדה הפועלים שם. נכון להיום, ההערכה היא כי בבריטניה לבדה, תעשיית הסעדה שמייצרת מחזור של יותר מ- 680 מיליון יורו בכל שנה.

באופן טבעי, עם תעשייה בהיקף שכזה ומשתתפים ואורחים רבים כל כך, ביטוח הוא חשוב ואפילו ביותר. ביטוח מקצועי הוא חלק מכלל הביטוח בשל העובדה שביטוח כללי לעתים קרובות אינו מספק כיסוי מקיף. בנוסף, חברות ביטוח מומחות יכולות לייעל את המשאבים שלהם באופן בלעדי בתחום זה והיתרונות מועברות ללקוחות בצורה של פרמיות נמוכות יותר.

בעצם מי שצריך ביטוח לעסק ההסעדה שלו הוא כל מי שמפעיל שירות קייטרינג חלבי בין אם עסקי, מקצועי במשרה מלאה או במשרה חלקית צריך ביטוח. לא משנה אם אתם מספקים שירותי הסעדה ניידים או במקום קבוע, חשוב שאתם מקבלים כיסוי ביטוחי ואחריות ראוי כדי להגן על העסק שלכם.

כלי רכב המובילים את המאכלים והציוד הם סוג מיוחד של כלי רכב. לעתים קרובות, הם הותאמו במיוחד כדי לענות על הצרכים הספציפיים של בעל עסק ההסעדה. כתוצאה מכך, רוב סוגי פוליסות רכב וביטוח צי כלליים לא מכסים ציוד הסעדה.

זו הסיבה לכך שצריך כיסוי ביטוחי העוסק באופן ספציפי בעסקי ההסעדה, הרי זה ענף בפני עצמו גם לצורך הביטוח. כפי שהוסבר בסעיף הקודם, חברת ביטוח המתמחה אך ורק בסוג אחד של ביטוח מאפשרת להציע פרמיות נמוכות יותר ללקוחות.

פוליסת ביטוח מיוחדת, טיפוסית, לעסקים כמו קייטרינג חלבי יכולה לכסות את ההיבטים הבאים:

* נזק בשוגג מאש או גניבת הציוד והרכב המוביל אותו.

* פגיעה מהותית במניות עסקיות, כולל מזון קפוא.

* כסף.

* הפרעות עסקיות בשל נסיבות בלתי צפויות.

* אחריות ציבורית, כלומר: ללקוחות.

* אחריות למוצרים פגום.

* חבות מעבידים, ועוד…

לא כל סוגי הכיסוי המפורטים לעיל הם סטנדרטיים. רבים עשויים להיכלל רק כתוספות אופציונליות במדיניות.

אחת שיטות למציאת פוליסת ביטוח בטוחה וטובה היא להריץ כמה חיפושים באינטרנט. החברות מציעות ציטוטים שונים באופן נרחב במוצרי הביטוח השונים שלהם. עם זאת, בחירה במדיניות הזולה ביותר היא לא תמיד האופציה הטובה ביותר , כפי שהיא לא יכולה להציע לכם את סוגי הכיסוי שהם חשובים לעסק שלכם.

במקרים רבים, זה לא אפשרי לקבוע מה בדיוק מכסה פוליסה ספציפית ומה איננה מכסה. במקרים כאלה, זה לא מומלץ להתעלם מכל אי הוודאויות. כדאי תמיד ליצור קשר עם החברה ולוודא שאתם מבינים את האותיות הקטנות, כי אם לא כן הפרמיות שלכם יכולות רק להתברר ככסף מבוזבז. עוד דרך של קייטרינג חלבי לקבל ביטוח נרחב היא פשוט להפוך לחבר העמותה של עסקי ההסעדה השונים. רבות מחברות אלה כוללים ביטוח כגון ביטוח רכב ייעודי.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.