קייטרינג חלבי – רעיונות לאירוע

אירוח באירוע גדול יכול להיות מקסים ומשימה מאתגרת עבור האדם אפילו המאורגן ביותר. הדבר העיקרי שאתם צריכים לעשות כדי להקל על עצמכם הוא פשוט להתארגן בבחירת חברת קייטרינג חלבי, אתם צריכים רשימה של אנשים שאתם מזמינים לאירוע, כך שאתם יכולים לקבל אינדיקציה לכמות המזון. הדבר הבא הוא להחליט על סגנון האירוע והאוכל שיוגש, זה תלוי בסוג האירוע. אם זו חתונה מומלץ להגיש ארוחה אבל אתם חוגגים יום הולדת או יום נישואין תוכלו לבחור באפשרות פורמלית יותר, כגון: בופה חלבי. לא משנה מה האירוע, אתם צריכים את הקישוטים הנכונים, כלי הגשה, כלי אוכל, כוסות שתייה ותפאורה אחרת כגון: מפיות, פמוטים, פרחים וכו'. בעת תכנון אירוע גדול יכול להיות לחץ באירגון ולכן כדי לתכנן את הדברים ביסודיות, כך תהיה הצלחה מסחררת.

 

הנה כמה דברים לחשוב עליהם:

זה יכול לפעמים להיות קשה להתחיל, אבל אם אתם לוקחים כמה דברים בחשבון אתם אמורים להיות מסוגלים לספק חוויה נהדרת באירועים שונים. הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו זה איזה סוג של אירוע אתם מבצעים, אם מסיבות חתונה- תוכלו בדרך כלל להיות קצת יותר רשמיים, פגישת עסקים או בטקס חלוקת הפרסים של החברים, וכו' תחשבו מה תהא האווירה באירוע ובניית תפריט. אם זה מסיבות נוער או אירוע פחות רשמי אחר, אתם יכולים להיות קצת פחות מתוחכמים עם התפריט שלכם.

לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג חלבי, רצוי לקבוע את מיקום האירוע שלכם. בדרך זו, לחברה יהיה מושג טוב יותר כיצד והיכן הם יכולים לסדר ולהגדיר את הדברים. אם אתם צריכים לשכור פריטים נוספים כמו: צלחות, סכו"ם, שולחנות, כיסאות או שהחברה תוכל לעזור לכם. הם לא יכולים לעזור לכם, לעומת זאת, אם אתם לא יודעים אם אתם צריכים את הדברים האלה או לא.

כאשר אתם מתכננים תפריט, נסו לדון את מחשבותיכם עם השף הראשי בחברה. השף הראשי יכול לייעץ לכם על מאכלים כל שהם ויכול להכין באופן טוב במיוחד את מה שהוא ממליץ (מנות עיקריות בפרט).

עוד טיפ נהדר – לדאוג שחברת קייטרינג חלבי תכין מנות קטנות של דברים מגוונים וטעימים, בדרך זו אתם מוודאים שהאורחים שלכם לא מתמלאים מהר מדי והם גם מתעניינים בשאר המנות תוך דגש על הכנת אוכל אטרקטיבי. בדרך זו, אף אחד לא מרגיש מקופח על ידי מנות קטנות מדי ולא מעניינות, הם מתרשמים רק על פי מראה המנה.

הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון אם אתם שוקלים לשכור שירותי קייטרינג חלבי לאירוע:

1. קל יותר! החברה תעשה את כל העבודה ואתם רק צריכים להגיד לה כמה אורחים ולבחור תפריט. אתם בטח תרצו להיפגש איתם מס' פעמים לפני האירוע כדי להבין הכל.

2. לשכור אותם מראש, רבים מהשירותים הטובים באמת מוזמנים שנה מראש ובטח רובם יצטרכו כחודש כדי לשרת כראוי את האירוע שלכם. לכן, אתם צריכים להתחיל לברר על חברות ברגע שאתם יודעים שאתם רוצים.

3. בדרך כלל יש רשת של שירותים משלימים מהחברה, כמו: פרחים, מעצבים, תקליטנים וכו', כך שאם אתם מחפשים איזה מהשירותים הללו אולי כדאי לכם לשאול את החברה שלכם על מי הם ממליצים או שהם מבצעים את השירותים הנלווים שזה בעצם יכול להיות בסופו של דבר יותר קל ואולי אפילו זול יותר עבורכם.

4. לעשות את שיעורי הבית שלכם, כלומר לפני שאתם שוכרים מישהו, כדי לוודא שאתם עושים בדיקות נאותות. בדקו המלצות על מנת לוודא כי לקוחות אחרים הסתפקו מהעבודה של החברה. גם כדאי לוודא כי הם מוסמכים מבחינת נהלי הבטיחות, כמו גם הטיפול במזון. ההסמכה נעשית על ידי מועצת המנהלים המקומית של בריאות והם צריכים פשוט לקבל את זה. בנוסף, כדאי לקבל עותק של ביטוח האחריות שלהם כדי לוודא שהם מכוסים.

5. לפני שתבצעו את העסקה הסופית, בקרו בחברה, לעתים קרובות יהיה להם דגימות קטנות של האוכל שלהם וכדאי לנצל את זה כדי לוודא כי הייצור טעים.

6. עניין התשלום- בדרך כלל אתם צריכים לתת לחברה מקדמה בגובה 50% מהעסקה כולה כדי לאשר את ההזמנה. התשלום האחרון הוא בדרך כלל מס' שבועות לפני האירוע ואם אתם מבטלים את האירוע עליכם להודיע לחברה ברגע ידיעתכם על הביטול, ככל שתקדימו להודיע כך אתם יכולים לקבל אחוז גדול יותר מכספכם, עם זאת, בדרך כלל בביטול של פחות מ- 30 ימים לפני האירוע, כנראה, שתאבדו את כל כספכם שם. זה תמיד רעיון טוב לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה שלכם כדי לברר מה "העונשים" באם יהיו בהפרת החוזה.

7. תקציב- כאשר עובדים עם שירות חיצוני לאירוע, אתם רוצים להפחית את התקציב מעט, כך שיהיה לכם מרחב תמרון קטן במקרה ותצטרכו לבצע שינויים בתפריט או להוסיף אורחים נוספים.

עוד מס' רעיונות שכדאי לשקול:

במידה ואתם לא אוהבים חלק מהמאכלים שבתפריט החברה- היא יכולה ליצור תפריט מותאם אישית המבוסס על טעמים כרצונכם.

זכרו כי גביית רוב החברות על עלות הארוחות תעשה באופן ישיר לפי מס' האורחים שהוזמנו לאירועכם.

לפעמים קייטרינג חלבי גובים דמי שירות, זה תלוי במידה רבה בסגנון ההגשה. בסגנון מזנון אולי יהא תשלום מופחת ואם זה יהיה רק ישיבה לארוחה עם מלצרים ומלצריות זו הוצאה נוספת כדי לכסות את שכרם. אם יש בר עם אלכוהול בתשלום לפי שעה עבור הברמן זה גם כן כרוך בהוצאה נוספת.

לא משנה באיזה כיוון מסתכלים על זה, שכירת שירותי קייטרינג חלבי היא אומנם תעלה לכם לא מעט כסף, אבל כך אתם גם מקבלים עסקה טובה מהחברה, שקרוב לוודאי תעשה את העבודה בצורה הטובה והמרשימה ביותר שתקבלו את כל התמורה לכספכם וגם כך אתם קונים את סביבתכם ומענגים את אורחיכם

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.