"צפון העיר" באוסטרליה

במשך שנים רבות צוות קייטרינג חלבי "צפון העיר", הוא בעל ביצועים, בצורה אומנותית, כמו של האמנים הגדולים בעלי השם, שהופכים רבים מהאירועים האדירים ובלתי נשכחים של אוסטרליה. חברה זו דואגת לא רק לפונקציות הקטנות, אלא גם מאוד אישית ודייקנית. למשל חתונות שמארגנת "צפון העיר" הן מהחתונות המדוברות ביותר בסביבה, ללא הגזמה, ונותנת כבוד לשם קייטרינג חלבי. אפילו לאנשים שלא מכוונים כל כך לרשמיות והנאה גבוהים, חברה זו בעלת הישגים משמעותיים והיסטוריים בחייהם כחברת הסעדה. וזמינים לשרותכם בכל עת. החברה קיימת לא רק למותגים המקומיים ובתי העסק המובילים, אלא גם לחגיגות של כל העם כרצונם.

זה באמת לא משנה אורך רשימת הדרישות שלכם מחברת הסעדה, אם התקציב נמוך, או שהציפיות גבוהות, חברת "צפון העיר" תכין עבורכם מארז של אפשרויות והתמודדות איתן ביחד איתכם. התפריט משובח ויצירתי שנוצר ממיטב המאכלים הבלעדיים שנבחרו במיוחד עבור כל סוג אירוע ואירוע, מבושל בצורה נקייה, טריות ורעננות מייצגת את ביצועיהם באירוע שלכם עם העזרה של השפים המבריקים ואמנותיים שלהם. בעצם הם מציעים לכם מסעדה בחבילה אחת עבורכם.

לחברת קייטרינג חלבי "צפון העיר" קיימים ערכים:

• כדי להבטיח ללקוחותיהם ליהנות מכל ביס ולהתענג על כל טעם על ידי שימוש בכלים הטובים ביותר.

• כדי לייצר רשימה ממש בלעדית ועבודות יד של אפשרויות.

• כדי לעלות את סיכויי ההצלחה של הלקוחות ואורחיהם על ידי הפיכת כל דרישה לממשית.

• ייעוד כל מאכל ומאכל עד להפיכת אירועיכם לאירוע ייחודי ויוצא הדופן.

לחברה קיימים קבוצה של תפריטים המספקים מגוון רחב של טעמים ומתאימים סוגי תערובות ייחודיים של הזדמנויות ותקציבים. הם מכסים את כל סוגי האירועים באם חתונות, מסיבות, נשפים, ארוחות בוקר/צהריים/ערב לחברות או כל סוג אחר של אירוע על כל גדליו. יש להם אנשים שהם מקצועיים ביותר וכמובן שטבחים טובים מאוד. הם מציעים את כל סוגי המאכלים שעולים על דעתכם בקטגורית קייטרינג חלבי. להם רשימה ענקית של חברות שהינן נמנות מהלקוחות הקבועים שלהם.

רמת הדייקנות מצטיירת גם בכך שהם מספקים למשרדים אפילו סוגי תה ומאפים מיוחדים בבוקר וכמובן שהמשלוחים בחינם.

מאחר וחברת "צפון העיר" מקיימת כל כך הרבה מסיבות (כמו מסיבות חג המולד), מסיבות יום הולדת, ארוחות צהריים, ארוחות ערב, חתונות, ועוד הם זמינים עבורכם בכל סוג של צורך לאירוע והטבחים שלהם יכינו מאכלים טעימים במיוחד לאירוע.

לפיכך, החברה נותנת טופס משוב יחד עם כל ההזמנה שאתם מבצעים, מאגנת סקרי לקוחות (קבועים או לאו) והכל בכדי להשתפר כל הזמן כחברת קייטרינג חלבי מהמובילות.

בעקבות זה חברת "צפון העיר" כל זמן משתפרת ומתקדמת במטרה להשיג את האירוע המושלם והייחודי רק בשבילכם. באדיבות אתר האינטרנט ניתן לצפות ולעיין באודות החברה, בתפריטה ובאפשרויות מידע אחר, וכמובן שניתן ללחוץ על "צור קשר" והפנייה תענה במהירות ובאדיבות.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.