קייטרינג חלבי – הצעדים הדרושים

מציאת קייטרינג חלבי לכל אירוע היא החלטה חשובה מאוד. חברות או פרטי, גדול או קטן, בחירת החברה הנכונה היא הכרחית. ישנן חברות רבות בשוק, כך שאתם צריכים לעשות את שיעורי הבית שלכם ולבחור בזהירות על מנת להבטיח את הצלחתו של האירוע שלכם. מאמר זה נותן לך מדריך צעד אחר צעד לבחירת החברה הנכונה יחד עם רשימה שימושית.

 

לפני שמחפשים חברת קייטרינג חלבי אתם צריכים לחשוב על הצרכים העיקריים שלכם ולאסוף מידע שהחברה צריכה לדעת, כגון: את השעה והתאריך של האירוע, האם יש לכם תקציב בראש, איפה האירוע שלכם יתקיים, לכמה אורחים אתם מצפים, האם יש לכם אורחים עם דרישות תזונתיות מיוחדות, האם אתם רוצים סגנון מסוים של מטבח ועוד.

ברגע שיש לכם מענה על שאלות אלה יהיו לכם רעיונות טובים יותר של השירותים שאתם תדרשו מהחברה. חברה גדולה תציע שירות מלא כדי להציל אתכם מריצה וכאבי ראש, כמובן בתשלום ראוי אבל אולי זה שווה את זה.

לאחר שתשלימו את ההכנה שלכם הגיע זמן לקצת מחקר. ראשית, עליכם למצוא כמה חברות קייטרינג חלבי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לחפש המלצות. אתם יכולים לשאול חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה או להשתמש במנוע חיפוש לרשימה של חברות הסעדה מקצועיות באזור שהאירוע שלכם יתקיים.

כעת בחרו ברשימה קצרה של חברות בהתאם לצרכים שזיהיתם בהכנה שלכם, לדוגמא: אתם יכולים לזהות שבמקום שלכם אין מטבח, או שיש לכם אורחים בעלי חששות תזונתיים מסוימים או שאתם צריכים לשכור ציוד.

ברגע שיש לכם רשימה של כמה חברות לפנות אליהם עם רשימה של שאלות כדאי לוודא שהם בעלי מוניטין והם מסוגלים להתמודד עם הדרישות הספציפיות שלכם.

בראש ובראשונה, חברות מציעות מגוון של אפשרויות תפריט, כולל מאכלים מסוימים שאתם בוחרים כספיישל. לרוב החברות הטובות יהיו רישומי תפריט מפורטים באתר האינטרנט שלהם. כך אתם יכולים ליצור קשר עם החברה והם יישלחו מידע זה בדוא"ל או בפקס אליכם.

וודאו היטב כי חברת קייטרינג חלבי שבחרתם נגיש ביום שאתם רוצים, כמו כן, בדקו שיש לה שירות 6 ימים בשבוע. אירועים רבים מתקיימים לאחר שעות שגרתיות או בסופי שבוע כך שזה יהיה חסרון ותסכול גדול אם אתם לא תוכלו ליצור קשר עם החברה שלכם בשעה שאתם פתאום חושבים על משהו שאתה צריכים לדון איתם עליו.

וודאו שהחברה מספקת צוות מנוסה של מלצרים משלהם ושהצוות דואג לכל הדבר. בנוסף, שמספקת את הציוד שדרוש לכם, כגון: שולחנות, כיסאות, מצעים, כלי אוכל, כלי זכוכית, סכו"ם ועוד. וודאו שהם מסוגלים לספק את מה שאתם צריכים, כך שאתם לא צריכים לבצע ריצות נוספות ולהשכיר שירותים אחרים עבור הארוע שלכם. כמו כן הביטו בציוד שלהם ובדקו כי הוא חדש או כחדש ובמצב מצוין.

לשקט נפשי, בדקו כי חברת קייטרינג חלבי שבחרתם היא חברה בארגון כלשהו השייך לתחום ההסעדה או שאתם יכולים גם לבקש הפניות. לחברה טובה אין לי מה להסתיר.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.