קייטרינג חלבי – ירק הכוסברה

קבלו רעיון לחגוג את מסיבת השנה החדשה שלכם עם אוכל ושתייה הטובים ביותר. בהרבה חברותקייטרינג חלבי ישנם מאכלים משובחים למסיבות לוהטות לערב השנה החדשה. רק בחרו לפי המגוון המוצע ותוכלו להנות מהרגע הגדול הזה. לנו יש להציע כוסברה, כן כן, הירק הזה עושה פלאים במאכלים שאפילו לא הייתם חולמים להכניס בתוכם כוסברה. הרבה חברות קייטרינג חלבי משתמשים ומתבלים מגוון מאכלים בירק המופלא הזה אפילו בלי שאתם יודעים.

 

כפי שאתם מכירים את הכוסברה, אתם כמעט מצפים לראותה במאכלים בסיסיים, כמו: בשרים על האש, מרקים וסלטים למיניהם אבל ישנם הפתעות רבות בחברות ההסעדה. הן שמות את הירק הזה בפיצות, פסטות ואף מכניסים אותם לתבלינים שונים מהלי שהיינו מרגישים את הכוסברה.

הפלא ופלא, בסין מכירים את הכוסברה היטב. חווית האכילה שם היא מהגדולות שנטעמו וזאת בעקבות הירק המופלא הזה. לא צריך להיות טבעוני על מנת לאכול מהכוסברה, הוא יכול לתבל כמעט הכל ובסין אף הדהימו בתיבולו ושמו אותו בקינוח … לא יאומן כי יסופר. אומנם בסין קשה להשיג קייטרינג חלבי אך אפשר לקבל שם טיפים טובים ולשאולם באיזה מאכלים מכניסים את הכוסברה שגורמת למגוון רחב של מאכלים שם להיות משובחים וטעימים עד מאוד.

בסין מאכילים מאכל בשם דאבת שהוא שילוב של בשר כבש מבושל היטב אפוי בביצים. מאכל זה פופולארי בקרב צמחונים וכמובן שבו נמצאת הכוסברה, בעוד שקיים גם המאכל רגלי שהוא מתובל בנדיבות בכוסברה ומפעפע בתוך חלב כדי לקבל את הטעם מושלם. מאכל נוסף שם הוא ההאלם שפופולארי במהלך החודש הקדוש של רמזאן, זו דייסה של תערובת עוף וגרעיני חיטה, בתוכה, באופן מסורתי, משרים אותה בלילה שלפני בכוסברה כדי לקבל את הטעם והמרקם הרצוי.

קיימות אפשרויות נוספות שם, כמו בארצנו, שבכוסברה משתמשים הרבה חברות קייטרינג חלבי, כמו: פסטות רבות, פיצות, סלטים ומרקים מגוונים.

זהו לא סוד שהמטבח ההודי בצפון ארצם נתפס בפופולאריות שלו גם בדרום ארצם. ידוע במאכליו, כמו: דוסות, פאניר, חמאת מסאלה וחמאת נען כשהרבה ממאכליו מתובלים בכוסברה.

בהודו, ישנן מסעדות מיוחדות, כמו פראתה שבהחלט ראויה לציון מיוחד! המסעדה מציעה מבחר עצום של 20 זנים של פראתה לבד ועוד מגוון רחב של מאכלים מקומיים ואותנטיים. האהוב של כל זמנים שם הוא פאניר, בעוד שהגרסות החדשניות האחרות נעות בין תרד קצוץ, גזר מגורד, כרובית וצנונית, אפונה ופטריות. כמובן שגם שם הכוסברה, שמשמשת אצלנו חברות קייטרינג חלבי לתיבול והכנת מאכלים טעימים, מענגת את החך ומשדרגת את מאכליהם לטעימים ובריאים.

מעבר לירק הכוסברה, הידוע לנו כירק מתבל ומשדרג, אל לנו לשכוח את עצם היותו בריא עד כדי הכנת "תרופות סבתא" מהירק הזה שהוכיח את עצמו כל פעם מחדש, אז זיכרו- באם התעניינתם בשירות חברתקייטרינג חלבי, שאלו האם משתמשים בירק הזה ולמען החוויה הקולינארית ובריאותכם כדאי מאוד שכן…

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.