קייטרינג חלבי אידיאלי להתכנסויות בחוץ

אוכל חלבי יכול להיות פריט נהדר בפיקניק או מסיבה. המארח לא יכול לדעת אילו סוגי מזון חלבי ישרת בכנס כזה, אבל זה לא צריך הרבה כדי להבין. קייטרינג חלבי הוא אידיאלי עבור התכנסויות בחוץ, פיקניקים, חתונות ואפילו פסטיבלי חוצות. בחירת המזון והאקלים באזור הופך את הבחירה האידיאלית עבור סוגים שונים של אירועים. קיימת האפשרות שארגונים או מתכנני האירוע יחליטו שהם רוצים להשתמש בשרות קייטרינג חלבי חיצוני והם אולי יצטרכו כמה עצות כדי שהכל יילך בצורה חלקה.

 

הטיפ הראשון לשרות קייטרינג חלבי חיצוני פשוט: המאכלים המוצעים יהיו תלויים בסוג האירוע, אם אתם רוצים מתכנני אירוע מזון מהיר, יהיה להם תפריט שונה מזה מי שרוצה מוצרי מאפה. אוכל מהיר מחברת קייטרינג יכול להתמודד עם החלק הראשון של בקשה זו בקלות, אם כי קייטרינג מזון קר יכול לכלול יותר ממזון מהיר בלבד.

סוג האירוע שהמארגנים רוצים לארח חשוב, אבל זה לא החלק היחיד שיש להביא בחשבון בעת אירוח אירוע בחוץ. אירועי חוצות, כמו פיקניקים, יכולים לקבל אורחים לא קרואים רבים. המתכננים ירצו להגן על המזון מפני חרקים (כל עוד זה אפשרי). מזון קר יש לאחסן במקום בטוח יחסית לפני שהיא מוגשת. לחברות קייטרינג, לרוב, תהיה יכולת אחסון של מזון על משאיות החברה, משאיות או במקרים נדירים, המכוניות של הבעלים.

הינכם יכולים להרחיב את האפשרויות בקייטרינג חלבי חיצוני על ידי בקשה מהאורחים להביא מנה לאירוע, כך תצמצמו את הוצאות קייטרינג הכולל ותסייעו לספק את אורחיכם. מספר ארגונים משתמשים במודל זה עבור ארוחות ואירועים אחרים. שיטה זו, המכונה מביא משהו, קיימת מזה שנים רבות, זה מאפשר לאנשים להפגין את כישוריהם ומפחית את העלות הכוללת של הארוחה. אם האירוע כולו כמתוכנן, זה יכול להפחית את עלויות הקייטרינג של ארוחה לאפס. יש פעמים, לעומת זאת, כאשר המארח אינו רוצה להיראות כאילו הוא מנסה לברוח בזול. אירועים עסקיים הם מקרה אחד שבו המארח רוצה להשקיע קצת כסף על העובדים שלו. מתן נקניקיות והמבורגרים באירוע חיצוני יכול לעזור בהגדלת מורל העובדים.

טיפ אחרון לכל אירוע תחת כיפת השמיים, אם זה יהיה קייטרינג חלבי, הוא לדעת מה מזג האוויר. גשם יכול בקלות להרוס את התוכניות שתוכננו בקפידה. אם ביתנים באזור זמינים, זה ייתן לאורחים הנאה נוספת במקום להצטופף, אבל זה לא מרשה לאורחים ליהנות מהיופי שבחוץ.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.