קייטרינג חלבי – שכירת חברת הסעדה

זה הפך להיות כמעט בלתי אפשרי היום לארגן ארוע פרטי או ציבורי, עם רשימה ארוכה של מוזמנים, בלי השירותים הייעודיים של קייטרינג חלבי. ברגע שאתם קובעים תאריך לאירוע, לא משנה מה סוג האירוע והחלטתכם לגבי המקום, הצעד הבא והמאוד חשוב ועיקרי הוא בחירת קייטרינג חלבי. אנשי מקצוע אלה הם מעבר לעריכת חגיגה מושלמת. מהרגע ששכרתם את אותה חברה היא מביאה מגוון הצעות במקום והגדרה של האירוע, מארגנת קישוטים ועיטורים, הופכת למעין משווקת וכמובן השירות המשובח של הצוות המסור.

אחת מהמשרות בענף ההסעדה הוא שהתפריט מתוכנן בקפידה לאירוע שלכם. בתחילת האירוע, מגישה מנה ראשונה, עיקרית ולבסוף מגוון קינוחים, התפריט מתוכנן לאירוע שלכם בצורה יסודית. כמובן שהתקציב משחק תפקיד גדול בהחלטה על התפריט. עם זאת, אנשי מקצוע אלה הוכשרו והתחנכו בבתי ספר ובמכללות לנהוג ולהראות כיאות לאירועים כל שאפילו בתוך התקציב הנמוך ביותר קייטרינג חלבי מוכר. רוב המאמץ שלהם, במיוחד אם התקציב הוא נמוך, ניתן לראות במצגת של מזון והאיכות. מתכנן התפריט מצויד גם להציע תפריטים שונים וליצור הערכות כמעט מדויקות של העלות. עם זאת, זו אחריותו של הלקוח כדי להיות ספציפי לגבי צרכים שלו או שלה בעת מילוי טופס הבקשה.

השפים שגויסו על ידי חברות ההסעדה הם מרכיבים חשובים של העסק. האדונים האלה הם אלה שצריכים לעבוד ביחד כדי להבטיח את הצלחתו של האירוע. זו עבודת צוות שנצפתה ביותר כאשר השולחן הערוך. במקרה של חברות הקייטרינג הגדולות, השפים בהחלט הם אניני טעם שמחליטים על שילובים של מנות ויינות. הם אלה שעובדים על שילובים מחמיאים על בסיס כל מה שאפשר במסגרת התקציב. עם זאת, כאשר מדובר בקייטרינג, בעיקר כדי להבטיח כי אין פשרה על מזון, וזו הסיבה במקום הראשון שהם מקבלים שכר, אתם צריכים לבדוק עם השפים אם האירוע שלכם לא מתנגש עם אירוע אחר. השפים צריכים להיות הכי מרווחים מכל העובדים כדי להבטיח לכם ארוחת גורמה וערך מלא להשקעה.

ברוב החברות קיים רכז קייטרינג חלבי שממלא תפקיד חיוני. הוא או היא קושר את עצמו עם הלקוח, מתכנן תפריט ושפים ומעצבים חיצוניים כדי להבטיח את הצלחתו של האירוע. למעשה, הרכז מטפל בכל פרטי האירוע, החל משמירה על המקום לפחות שעה לפני שהאורחים מגיעים, הקמת אזורי גישה כדי להבטיח שכל אורח מקבל מגש ארוחה חמה, ועד להחלטתו בתוך החברה על חיובים עבור שעות הנוספות ומענקים, אם בכלל. בין אם מדובר בתכנון אירוע החג של חברה, משרד או אדם פרטי בו הרכז דואג להכל.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.