קייטרינג חלבי – השאלות שכדאי שתשאלנה

הרי שאנו מכירים את המרכיב החיוני ביותר של כל אירוע, אכן- המרכיב הוא מזון כמובן. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים במאכלים, ועדיף שיהיו הכי מגוונים וטעימים, למסיבה שלהם , אבל להשאיר את הבישול וההכנה לחברת קייטרינג חלבי זהו הפתרון הטוב והעדיף ביותר. מציאת חברה שכזאת צריכה להיות הנקודה העיקרית של כל תכנון האירוע שבו מגוון רחב של מנות, החל ממנות ראשונות ועד לקינוחים, עבור ארוחת ערב משפחתית גדולה, חתונה או מסיבה במשרד.

 

יש כמה צעדים שעליכם לנקוט כדי למצוא בדיוק את שירות קייטרינג חלבי המתאים לחגיגה מיוחדת. לתכנן את השיחות שלכם לחברה על ידי כתיבת השאלות שהייתם רוצים עליהן מענה. להלן כמה שאלות לדוגמא.

1. שאלו קודם כל ודבר ראשון האם הם זמינים ביום האירוע שלכם.

2. שאלו האם הם יכולים לייעץ לכם על כמות מזון עבור מספר האורחים הצפויים. חברת הסעדה מנוסה תהא מסוגלת לייעץ את זה בקלות. זה יהיה מאכזב אם תחשבו בצורה לא נכונה ובסופו של דבר תישארו עם הרבה שאריות של אוכל.

3 . מה הן האפשרויות במנות שונות של קייטרינג חלבי ומהו המזון הפופולרי ביותר שלהם, זה יכול להיות מועיל לדעת שמנה הוא אהובה על ידי רוב.

4 . האם הם מספקים את ההזדמנות כדי לדגום כמה המנות שהם מגישים. זה לא תמיד אפשרי, אבל אם זה אפשרי זה טוב לחוות את זה.

5 . האם תהיה לכם הזדמנות לבקר באירוע אחר בו החברה מסעידה. פעמים רבות זה יכול להיות אפשרי ונותן לכם להכיר טוב יותר את החברה.

6 . האם יש להם רישיון הסעדה והאם הם מבוטחים, זו לא שאלה של מה בכך, אנשי מקצוע מובחרים ומקצועיים יהיו בעלי רישיון ויהיו מבוטחים .

7 . האם יש להם המלצות על שירותיהם. חברה שמומלצת פעמים רבות על ידי אחרים הרי שאורחיכם יאהבו עד מאוד את המזון והשירות ותזכו לקבל את הטוב ביותר.

8 . האם הם מעין ידועים בציבור על עבודתם, זה לבד ייתן לכם אינדיקציה טובה אם הם שווים את הבחירה שלכם ושל אחרים.

לאחר שהשלמתם את הראיונות טלפוניים לחברות קייטרינג חלבי, בחרו את העסק שיהיה הטוב ביותר לאירוע שלכם. הרי שלבסוף, עליכם לסמוך עליהם כדי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

כשאתם מתחילים לראיין חברת הסעדה עבור עריכה ושירות ארוחת ערב חגיגית או כל סוג אחר של אירוע שגדול עבורכם, כדאי להתחיל לחפש באינטרנט ומפה לפה שזו המלצה מעולה. באמצעות האינטרנט עדיף להקיש מילות מפתח, כגון: חברת הסעדה או קייטרינג חלבי. בדקו היטב את ההתמחויות השונות של אותה חברה, על בוריה.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.