קייטרינג חלבי – חסכון בעלויות חתונה

אולי ארגנתם את כל הפרטים של החתונה בדקדקנות אך, לידיעתכם, קבלת הפנים היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לארגן, כך גם העלויות הגדולות טמונות בקבלת הפנים בחתונה, אז כדאי שתרצו להציע מספיק אוכל לכולם מחברת קייטרינג חלבי אך מבלי לבזבז יותר מדי כסף. להלן מספר דרכים המובילות לקצץ על חשבון קייטרינג חלבי שיבטיחו כי האורחים שלכם ייהנו מקבלת הפנים שלכם, ואתם תחסכו כסף.

 

רוב הזוגות רוצים להזמין מגש נוסף או שניים שיהיה על כל מקרה לאורחים נוספים שעלולים להופיע. זה אומנם בסדר (בדרך כלל רעיון חכם), אבל אתם עדיין צריכים לוודא שאתם לא מזמינים יותר ממה שאתם באמת צריכים. תפעילו שיקול דעת בהתבסס על רשימת האורחים. למשל, אם אתם יודעים שמספר אורחים לא אוכלים מוצרי חלב, ייתכן שלא צריך להזמין מנות ראשונות רבות. אם אתם רוכשים יותר ממנה אחת, בדרך כלל ניתן לחסוך כסף עם רוב חברות קייטרינג חלבי כי פשוט מיני מאכלים מקטינים עלויות, לכן חשוב לשמור את החתונה קלאסה אבל פשוטה, אפילו כשזה מגיע לאוכל.

קייטרינג חלבי גם ינסה לעודד אתכם לבזבז יותר, אך זכרו שלא צריך ארוחה של חמש מנות, לדוגמה: אם רכשם כבר שלושה סוגי מאפים או שלושה קינוחים וכבר יש לכם עוגת חתונה גדולה ויפה לא צריך להגדיל את כמות הסוגים.

יש כמה סוגי מאכלים שתמיד יהיו יקרים יותר אז גם אם אתם רוצים להזמינם עדיף רק להזמינם בכמויות קטנות. אם אתם ממש מרגישים חובה- נסו להשתמש בהם רק באחת האפשרויות מהמינים המגוונים של החברות, או לרכוש מינים אלה גם כמנות ראשונות כדי לחסוך בעלויות.

אם החלטתם לקחת את השירות של תחנות מזון יש דרך ייחודית לשרת מגוון של מאכלים בקבלת הפנים בחתונה שלכם ואתם יכולים להיות בטוחים שכולם ימצאו משהו שהם אוהבים לאכול. בדרך זו, אתם לא צריכים לדאוג שאנשים משנים את דעתם על הבחירות הארוחה שלהם ברגע שהם מגיעים אל קבלת הפנים. תחנת מזון עם סוגים שונים של פסטה בדרך כלל להיט אצל רוב האורחים, והיא יכולה להיות חסכונית מאוד. אתם יכולים לכלול גם תחנות מזון עם סוגים אחרים של אוכל אתני, כמו מקסיקני או הודי, כדי לחגוג את התרבות בחתונה שלכם או פשוט על מנת להכיר את רקע המאכלים האלו.

אתם יכולים לחתוך בחשבון קייטרינג חלבי גם על ידי זה שלא תבקשו מערכת מורכבת עבור תחנות המזון והשולחנות בחתונה, כמו: שימוש בצבע אחיד במפות, לבן בדרך כלל, יצמצם את עלויות בעבודת החברה. כדי להוסיף יותר צבעים וקישוטים חשבונכם רק יגדל ומיותר, ייתכן שתרצו בכל זאת להוסיף סידורים מורכבים ומשוכללים, אך קחו בחשבון שזו השקעה, אומנם חד-פעמית, אך יקרה.

כדי לקבל רעיונות לגבי חברות קייטרינג חלבי, תפריט, קישוטים וסידורים שונים ומגוונים, מידע מתומחר יותר וכל פרט אחר- בררו היטב ע"י המלצות מחברים, גלישה באינטרנט וקריאת מאמרים כי שאמת שזה רק לטובתכם ולטובת כיסכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.