קייטרינג חלבי – הייחודיות שבמקום

יש מגוון עצום במקומות המאפשרים לקיים אירועים / כנסים / מפגשים ועוד, המציעים שירותי קייטרינג חלבי באיכות גבוהות וציוד, כמו גם מיקומים ייחודיים. הנה מבט קצר על כמה מן האפשרויות הזמינות לאירועים כאמור.

 

אולמות בתי מלון

מארגני אירוע או כנס מעדיפים בדרך כלל שכירת מקום במלון לאירוע גדול יותר עם מאכלים מגוונים לבחירה וחלק הבילוי והבידור נזרק פנימה. מלונות מציעים הגדרה מקצועית לחתונות, כל מיני אירועים וכנסים עסקיים חשובים תוך הזמנת קייטרינג חלבי. כמו כן הם מספקים את הנוחות של לינה ואורחי האירוע או השותפים העסקיים שלכם לא צריכים לנסוע בשעות המאוחרות של הלילה. מאות בתי מלון מפוארים מציעים אולמות אירועים וחדרי ישיבות מרווחים עם תקרות גבוהות ושירותי הסעדה נרחבים.

חדרי ישיבות

אלה הם חדרים שמוקדשים כולם לפגישות. רוב החדרים כאלה הם בדרך כלל גדולים ויכולים להכיל עד 500 נציגים. הם בדרך כלל מציעים פריסת קברט לביצוע הנוח של אירוע בכנס. יכול להיות שיש כמה חדרי ישיבות במקום אחד, חלקם מקושטים באווירת שטיח חמה ומבואות לשירותי קייטרינג חלבי. חדשנות קטנה במונחים של קישוט יכולה לתת למארגני מסיבות מקום מרווח ואירוע מרגש.

מקומות יוצא דופן

סגנון ואופנה הם מילים נרדפות בכל ענף היום. כמה מועדף בקרב מקומות בכנס החברה אולמות, גני אירועים, מוזיאונים, אחוזות ובניינים מרשימים. רבים מהם מצוידים היטב עם מתקנים, כמו גישה לאינטרנט אלחוטי ומערכות AV עכשוויות.

גני אירועים

חלק מהגנים הגדולים פתוחים לאירועים כמו מקומות בכנס. איזו דרך טובה יותר לעשות רושם מאשר גני אירועים מפוארים בסביבה מעוצבת ושופעת טבע. אתם יכולים לספק לאורחים שלכם סביבה רגועה, שלווה ופסטוראלית, כך שהם יכולים להתמקד באירוע עצמו או בעסקים עצמם ולאחר מכן להירגע ולהיטען מחדש.

מקומות היסטוריים

קיימים מקומות היסטוריים זמינים רק עבור אירועים או כנסים, בהם כמובן ניתן לשלב קייטרינג חלבי. בארצנו הקטנטונת ישנו מגוון של מבנים היסטוריים ומשומרים המוצעים לצורך קיום אירוע או כמקום לכנס. הרי מי לא רוצה להתגאות במורשת שלו ? יתר על כן, הגדרה היסטורית, כמו אמבטיה ישנה, עוזרת ליצור אווירה ומגע של העבר שהופך את האירוע לבלתי נשכח עבור האורחים שלכם.

אולמות תיאטרון

תיאטראות בימים אלה צוברים פופולריות כמקומות לכנס. זה נכון במיוחד בקרב מארגני כנס עסקי. חברות רבות מעדיפות אותם בגלל ההסדר שלהם בפרט במקומות ישיבה והיכולת להכיל קבוצה גדולה. אם תבחרו בתיאטרון כמקום הכינוס שלכם, האירוע שלכם הופך להיות עוד יותר מרתק.

מבנים לשימור

ישנם כמה בניינים רשומים שמושכרים לועידת מארגנים. אלה הם בדרך כלל אולמות בלעדיים עם מראה חיצוני ופנימי עשיר, כמו בתי כנסת עתיקים, כנסיות, ארמונות או אפילו בבתים פרטיים עם תכונות תרבותיות שגם בהם נראה נכון ואפקטיבי לספק שירותי קייטרינג חלבי.

לסיכום, כשרוצים ליזום אירוע משפחתי או כנס, בעצם קיים קושי בבחירת מקום. מגוון הרחב של אפשרויות זמינות הופך את הדברים עוד יותר מורכבים. עם זאת, יש אנשי מקצוע המציעים מקומות ואפשר לסמוך על המומחיות שלהם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.