קייטרינג חלבי – קייטרינג חלבי כשר

בשפה העברית המונח "כשר" בעצם אומר על כושר גופני תקין אך המונח בעצם גם מחובר למזון ומשקאות כמו קייטרינג חלבי כשר ויין כשר, זה נותן את המשמעות לפריט מזון, זה אומר שהאוכל הוא לא רק ראוי ואפשרי על פי ה"הלכה" שהיא הכללים והחוקים של הדת היהודית אלא זה גם מסביר את כל הכללים והחוקים התזונתיים שמלווים אנשים מסויימים.

 

העובדה היא כי משלוח אוכל כשר, כמו פיצה כשרה, או קייטרינג חלבי כשר אחר יחד עם המוזיקה וחגים מייצג את האמונה והתרבות של החברה היהודית. ב"הלכה" הכללים אומרים כי הייצור של מוצרי מזון אלו חייבים להיות מטופלים על ידי מי שהוא אורתודוקסי יהודי טהור כשאותו אדם חייב לוודא כי הדברים יטופלו כראוי על ידי הנהלים המוזכרים בחוק וכל הצווים אינם מוזנחים, לדוגמה: עבור יין כשר על הענבים לא להיות מכרם שעדיין לא גדל 3 שנים או כל סוג אחר של פירות או ירקות שגדלים באותו אזור.

בדיוק כמו שיטות המזון של כל הדתות האחרות, כמו אלה של הינדים ומוסלמים, נוהלי אוכל יהודי מקורם גם מאמונות דתיות של האנשים האלה וכך מזניחים אותם ועדיין לוקחים אותם תחת הקטגוריה של אוכל כשר שנוגד את מנהגי התרבות שלהם ולא יכול להיות מוערך על ידי החברה היהודית. קייטרינג חלבי כשר או משלוח אוכל כשר הוא לא רק מנהג מזון תרבותי בחברה היהודית, אלא הוא דרך חיים, כי הם חייבים לנהוג לפיו. כל עניין ה"כשרות" הוא בעיקר מסמל את המסירות לאלוהים על ידי היהודים.

קייטרינג חלבי כשר או פיצה כשרה עדיף לעיתים קרובות מהסיבה הפשוטה כי באוכל כשר מצאו מחקרים מדעיים המוכיחים כי תזונה כשרה היא בריאה בהרבה בהשוואה לדיאטה שאינה כשרה. מוכח כי בשר כשר בריא יותר מאשר כל פריט מזון אחר, מעצם העובדה שהשחיטה כשרה, בשחיטה אחרת ישנן שיטות לחסוך הורמון מסוים, שמסתבר כי זה לא טוב לבריאות של החברה האנושית. העובדה היא כי הרגלי האכילה היהודי בריאים הרבה יותר מכל הרגלי אכילה אחרים וזו הסיבה שעוקבים אחרי הרגלים אלו בכל רחבי העולם בימים אלה. הדבר נכון גם הפופולריות של יין כשר או פיצה כשרה.

העובדה העיקרית היא הפופולרית ביותר על משלוח אוכל כשר או קייטרינג חלבי כשר היא לשמור על בריאותכם, כך לא נדרש שפע של ויטמינים או תרופות ולא דיאטה כלשהיא מכיוון שאוכל כשר המערב יין כשר גם יכול לשמור על רוב הבעיות הבריאותיות בלי שימוש בתרופות או ויטמינים. כשרות יכולה לעזור לכם לקבל את היתרונות של דיאטה כשרה ולכן כל היתרונות לבריאות מגיעים יחד עם זה.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.