קייטרינג חלבי – מפנקים אותנו

העולם של קייטרינג חלבי כעת, רחוק אלף שנות אור מעשיית כריכים פשוטים עבור צוות משרד מסויים או לארוחות צהריים עסקיות.

ישנן מאות אלפי חברות הסעדה ברחבי בריטניה. חלקן חברות קטנות המספקות פתרונות קייטרינג חלביניידים, אולי לאירועים ציבוריים קטנים כמו חגיגות או ימים פתוחים. אחרות הן חברות המתמחות בשרותי הסעדה למשרדים ממשלתיים וארועים מכובדים של המדינה.

חברות הסעדה הן מזמן כבר לא רק אוכל ובטח שלא אוכל פשוט, למעשה חברות ההסעדה של היום גם מספקות משקאות, קישוטים ואפילו בידור כחלק מהמוצר שלהן.

קיימת תופעה חדשה יחסית שהיא יועצים לחברות קייטרינג חלבי. היועצים הם בדרך כלל אנשים או ארגונים שתפקידם היחידי הוא לסייע לעסקים במזון שלהם בזירת ההסעדה. למשל בשנת 2012, באולימפיאדה בלונדון, היה ביקוש עצום ליועצים טובים מכיוון שהיה מוטל עליהם לסייע לעסקים לשכלל את אמנות האוכל, גם בצורה משעשעת, לכלל לקוחות החברה שלהם לתקופה האולימפית. הרי שזהו אחד האירועים העמוסים ביותר והמכניסים כסף ביותר הן לחברות ההסעדה והן ליועצים.

יועצים רבים עובדים עבור חברות רבות שמספקות מזון לבתי מלון ומסעדות ומסייעים ליצור, לשפר או פשוט לשפר את המוצר שלהם לטווח ארוך.

כמו שתעשיית ההסעדה גדלה ומגוונת, כך גם יש היקף יצירתיות נרחב לחברות קייטרינג חלבי המציעות אירועים, למשל, הן כבר לא מציעות רק ארוחת ערב לכ- 200 אורחים אלא עכשיו חברות רבות וטובות יכולות להציע אפשרויות של שירות דוכנים, שבהם האורחים יכולים לבחור לעצמם מזון מבושל וטרי, כמו: תחנות ווק – זו דרך תיאטרלית להפליא למזון טרי, חם ובשפע, ובכלל כל נושא תחנות המזון הן דרך חדשה ונפלאה לשרת לקוחות במזון מגוון, חדש, מדהים וכמובן מרשים מבחינה חזותית במהירות וביעילות וטעים.

חברות קייטרינג חלבי מובילות מעסיקות מנהלי קריאייטיב ומעצבים שתפקידם היחידי הוא להבטיח רעיונות תמידיים על מנת שמוצרי החברות ימשיכו להיות בלתי רגילים ויעילים. אחרי הכל, כמו כל תעשייה, יש לחברות אלה רצון להתפתח ולפתח את המוצר שלהן בצורה היעילה ביותר שתביא אותן למקום גבוה בשוק המזון.

כמובן שחוץ מהמראה המרשים ומושך העין קיים חוש הטעם שעליו נבנים ובאים לקוחות שוב ושוב ולכן חשוב מאוד להשקיע בנוסחה מנצחת בכל אירוע מחדש. למשל ישנן כמה חברות שמתמחות ביצירה ושליחה עד הבית של אוכל מעולה אך פשוט, שמקורו בבישול בצורה מבריקה ונועד לצמצם את זמן שאנו מבלים במטבח. דגים פשטידות קלאסיות ופסטות מוקרמות בעבודת יד לבוגרים ולילדים, עוגות שוקולד וגבינה פשוטות יכולים להיות מעדנים וחוסכים ללקוחות את כאב הראש והזמן בחיי היומיום.

אחרי הכל, זה מה שחברות קייטרינג חלבי, על כל צורותיהן, עושות – חוסכות עבורנו בעבודה גם אם זה פחות כריך אחד פשוט שעושים לפני יום העבודה או ארוחת ערב פשוטה או חגיגית אחת פחות.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.