קייטרינג חלבי – פגישות עסקיות

פגישות עסקיות הן הזדמנות גדולה ונפלאה לשירות קייטרינג חלבי לשווק עצמו.

זאת אחת ההזדמנויות הטובות ביותר בעצם, כי תמיד מצפים להם בישיבות עסקיות, בין אם במוסדות, במקומות עבודה שונים או בבתי מלון, קייטרינג חלבי צפוי לטפל במזון ובדרישות אוכל אחרות. המאכלים אינם מוטלים בספק עבור האנשים המשתתפים בפגישות, כנסים והדרכות.

 

קייטרינג כעסק הוא לא פשוט, זה לא מסתכם רק בהכנת ובהגשת המזון, אלא גם לעיתים בקישוטים, ערכות נושא, משחקים, מוזיקה והכל על מנת לספק את הצרכים של הלקוחות.

אצל רוב האנשים טמון חשש לא קטן ברצון שהאירוע שלהם יהיה מוצלח באמצעות ארוחות כיד המלך, קישוטים מרתקים ושירות מצוין ולכאן בדיוק כדאי להזמין את השירות.

שירותים אלה מתכוונים להקל את החששות של האנשים בהכנות מסיבות ומפגשים. הם מתמחים במתן חבילות שמתאימות לכל סוגי האירוע. הם שולטים בהכנת האוכל ובהגשתו, כדי להרחיב את השירות האיכותי ליצור שם בענף ההסעדה. הם מחפשים עבור לקוחות, כאשר הם יכולים, את ההצעה הטובה ביותר מהחבילות שלהם. אי אפשר לעמוד בפניי חבילות אלו כמו גם תפריטים נחשבים באופן מושלם.

אנשים, בייחוד אנשי עסקים עסוקים, מחפשים שירותי קייטרינג חלבי מסיבה אחת גדולה- כאשר יש אירוע הטרחה גדולה מאוד ומצריכה המון כוחות. לרוב, אנשים לא רוצים להיות קשורים לפעילויות של משימות הכוללות תכנון, בישול, הכנה והגשה של אוכל ועוד לדאוג לאיסוף. בגלל הצורך, השרות הזה לישיבות הוא אחד השירותים העיקריים שחברות ההסעדה מספקות.

בפגישה או בכנס, למשתתפים אין את היכולת או את הזמן להכין את האוכל שלהם, הרי תשומת הלב שלהם ממוקדת בנושאים אחרים משלהם. האוכל שמכינים עבורם משתנה בהתאם לסוג המקום, למועד ולמספר וסוג המשתתפים.

בפגישה במשרד, בה משתתפים רק קומץ אנשים, המזון מוגש בדרך כלל בסגנון בופה שמוגש במקום הפיזי שבו הם יושבים. פגישות העבודה העסקיות, בארגון מסויים, יכולות להיות ארוכות כל כך- כך שלעיתים קרובות צריך שרות קייטרינג חלבי. בכנס שבו יש מספר רב של אורחים, בדרך כלל, החברה תיקח אחריות על המזון בסגנון הגשה, למרות שסגנון כזה לא תמיד מומלץ מכיוון שזה יכול לשבש את הזרימה של הכנס וגורם להפרעות, גם אם המשתתפים מקבלים הגבלה בשעה הניתנת להפסקה ובנוסף המשתתפים עשויים לגלות שעד שעת ההפסקה יגמר המזון מהשולחנות בופה.

אמנם נכון כי המזון הטוב ביותר הוא האוכל שאתם מכינים באופן אישי, אך לעומת זאת, ישנן סיבות לכך שמשימת הכנת האוכל ניתנת לספקי שירות קייטרינג חלבי. הנוכחות של העובדים, המאומנים בהכנה ובהגשה של אוכל טעים, בקלות מאפשרת לאנשים להתחבר אליהם ומבקשים את המומחיות שלהם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.