קייטרינג חלבי – הגשמת החלום

אם יש לכם חלומות אז אתה בחברה טובה. לאנשים רבים יש את החלום של הפעלת קייטרינג חלביבביתם או לפתוח בית עסק ואכן יוצא משהו מהרעיונות הגדולים ששוחים בתוך הראש שלהם. אמנם אפשר ליצור עסק מאפס אך יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת אחרי קבלת ההחלטה ולפני פתיחת העסק הזה בפועל, בייחוד מבחינת רווחיות.

למרות שיש לכם המון רעיונות שמרחפים בראש לגבי כל המתכונים השונים שאתם אוהבים לבשל, ואיך הייתם מכינים אותם ללקוחות פוטנציאליים – קחו דקה לשבת ולהתמקד יותר מאשר רק את הדברים שאתם נהנים לבשל.

זכרו כי אתם הולכים לתחום בו יש הרבה תחרות מצד קייטרינג חלבי מנוסים יותר, אפילו שייתכן שכבר יש לכם רשימה גדולה של לקוחות נאמנים.

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא על הנישה שאתם רוצים למלא. להיות אמן בתחום זה נחמד, אבל בפועל, זה לא הולך להביא לכם הרבה תשומת לב. זה הרבה יותר קל לבחור התמחות להציע.

למשל, נישה יכולה להיות: חתונות קטנות, מסיבות ימי הולדת, בר מצוות, אירועים עסקיים, אירועים במכללה, ארוחות ערב חגיגיות וכו' או שאתם יכולים להתמחות בסוג מסוים של מזון, כמו תפריט צמחוני לצהריים או קינוחים מפוארים. זכרו שהמתמחות בתחום אחד תעשה את העסק הקטן שלכם הרבה יותר קל לשיווק. אתם יכולים להיות מוכרים בזכות המומחיות שלכם ולנצח בקלות יתרה אפילו בתי עסק הגדולים מכם.

רבות ממחלקות הבריאות המקומיות הפכו די נוקשות בכל הנוגע לעסקי קייטרינג חלבי ביתי. יכול להיות שאף אוסרות על הכנת מאכלים לעסקכם מתוך המטבח הבייתי שלכם ולכן עליכם לחשוב האם תוכלו ותצליחו להתמודד עם שימוש במקום נפרד מביתכם בו מטבח תעשייתי.

בכל מיני אתרי חיפוש באינטרנט קיים הרעיון לרכוש קרוואן קטן, נייד או נייח, להצמידו לביתכם או בכל מקום אחר ולהפוך אותו למטבח מקצועי שעובד בכל הדרישות והתקנות המקומיות לעניין הבריאות והרישיונות הדרושים. בכל אופן, הקפידו תמיד לבדוק, בכל מקום במדינה כלשהי שתחליטו לפתוח את עסקכם, את תקנות ודרישות מחלקת הבריאות לעסקים לפני שאתם פותחים בית עסק כמו קייטרינג חלבי באופן רשמי.

כאשר מדובר על שמות עסקיים, הגיע הזמן לקבל קצת יצירתיות. עליכם לבחור שם שיביא לכם הרבה תשומת לב כך שיגרום לאנשים להעיף מבט שני על הכרטיס ביקור שלכם או על בית העסק שלכם, מודעה או עלון בתי עסק. לא משנה מה שם שאתם בוחרים – הקפידו ללכת למשרד הפנים המקומי בו פתחתם את עסקכם על מנת לרשום אותו באופן רשמי ולקבל רישיון עסק.

כדי ואף יותר מרצוי לכתוב תוכנית עסקית, אתם לא צריכים לכתוב ספר אלא רק לשרטט כמה רעיונות על נייר. אתם צריכים שיהיה לכם מושג עם איזה סוג של העסק אתם הולכים לעבוד, להבין כמה כסף אתם הולכים להשקיע כדי להתחיל, איזה סוג של ציוד אתם צריכים ואיך אתם מתכוונים לשווק ולפרסם את העסק שלכם כגון: אתר אינטרנט בו בעצם אתם מפרסמים את העסק 24 שעות ביממה מבלי לעשות כלום ולהנפיק כרטיסי ביקור זה חלק נכבד משיווק עסקכם.

כן, יש הרבה דברים לחשוב עליהם כאשר מתכננים את העסק קייטרינג חלבי, אבל אתם לא צריכים לנסות ולחשוב על הכל לבד. יש כמה מדריכים מצוינים שיכולים להראות לכם איך לפתוח עסק מהבית שלכם. עם מחקר לא פעוט, תחכומים קטנים והמון ידע אתם יכולים בקרוב להאכיל לקוחות מאושרים שעוד יזילו ריר על מעשה ידכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.