קייטרינג חלבי – להרשים דרך מראה האוכל

אירוח אירוע גדול יכול להיות מכריע ומשימה מאתגרת אפילו עבור האדם המאורגן ביותר. הדבר העיקרי שאתם צריכים לעשות כדי להקל על עצמכם הוא להתארגן. אתם צריכים רשימה של האנשים שאתם מזמינים לאירוע, כך שאתם יכולים לקבל סדר גודל מראש. הדבר הבא הוא להחליט על הסגנון של אירוע ועל האוכל שיוגש, עם המלצה שכדאי קייטרינג חלבי. זה תלוי בסוג אירוע, אם זו חתונה, אולי כדאי לכם ארוחה מוגשת, אבל אם יש לכם יום הולדת או יום נישואים, תוכלו לבחור באפשרות פורמאלית יותר כגון בופה.

 

לא משנה מה האירוע, אתם צריכים את הקישוטים הנכונים, כלי אוכל ברמה, כוסות שתייה ותפאורה אחרת כגון מפיות, נברשות, ופרחים וכן הלאה. תכנון אירוע גדול יכול להיות מלחיץ, אך אם מתארגנים ומתכננים את הדברים ביסודיות זה יכול לעזור לכם מאוד ולגרום לאירוע להפוך להצלחה מסחררת.

אם אתה יחצ"ני מסיבות ואירועי קייטרינג חלבי צריך רעיונות, הנה כמה דברים לחשוב עליהם. לפעמים זה יכול להיות קשה להתחיל, אבל אם אתם מפנימים מספר דברים בראשכם זו תהא חוויה גדולה וטובה.

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא איזה סוג של מסיבות אתם יוזמים. אם מדובר באירועי חתונה, אתם בדרך כלל תהיו קצת יותר פורמלי, אם מדובר בפגישת עסקים או אירועי טכסי פרסים וכו' כך האווירה והתפריט יהיו רשמיים יותר ואם מדובר באירועי העשרה או אירועים פחות רשמיים אחרים, אתם יכולים להיות קצת פחות מתוחכמים עם התפריט שלכם.

לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג חלבי מסיבות, יהיה חכם לקבוע את מיקום האירוע שלכם. בדרך זו, חברת ההסעדה תהיה רעיון טוב יותר לאופן שבו הם יכולים להגדיר את הדברים. אם אתם צריכים לשכור פריטים נוספים כמו צלחות, סכו"ם, שולחנות, כסאות ייתכן שהחברה ששכרתם תוכל לעזור לכם. לעומת זאת, קיים מצב שאתם לא יודעים אם אתה צריכים את הדברים האלה או לא. קחו בחשבון שהחברה תוכל גם להיות בעלת הבנה טובה יותר של כמות ומינון הדברים שהם יצטרכו, כגון מספר המלצרים ועד איזה סוג של מאכלים וכלים נדרשים. אם אין לכם המון רעיונות בראש לפני שאתם בוחרים שירות הסעדה לאירועים,קייטרינג חלבי יכול להיות המלצה מעולה.

טיפ נוסף אירועים גדול הוא לפזר הרבה מנות ושיהיו קטנות, בדרך זו תוכלו להבטיח שהאורחים שלכם מקבלים תחושת שובע כבר ממראה עיניהם והם יישארו מתעניינים באוכל. הרי בסופו של דבר הם פשוט מתרשמים מהמראה של המנה. אגב, סוגי לחמים שונים צפויים באירועים שכאלו. כדי לשמור על אורחים מסוקרנים מהרגע שהם מתיישבים, כדי להגיש סלסלת לחם במגוון סוגים. לא להגיש רק את הלחמניות הרגילות והבנאליות. הטעמים זו הדרך של כולם להיות מרוצים ואף אחד לא משתעמם.

הגשת קינוחים יוצאי דופן כדי להרשים את האורחים שלכם זו גם דרך טובה להגיע ללב האורחים. קייטרינג חלבי מתמחה בזה. הם לא צריכים להיות יקרים מדי, אבל לוודא שהם יפים וטעימים. זהו פריט המזון האחרון וההזדמנות שלכם לעשות רושם חיובי כל כך שכדאי לנצל אותו.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.