קייטרינג חלבי – פגישה עסקית מושלמת

פגישה עסקית מוצלחת לרוב לפי קייטרינג חלבי המוגש בה. מספר האנשים, המיקום, זמן, המשקאות, כלי הגשה כלליים ואישיים ועוד משחקים תפקיד מרכזי בנוכחות הכוללת של פגישת העסקים שלכם.

הנה לכם חמישה פריטים שאתם צריכים לשים לב כאשר אתם הופכים את פגישת העסקים שלכם לאירוע:

 

מיקום – עניין המיקום של ארוחת צהריים עסקית נראה מובן מאליו, עם זאת, קיימים היבטים שונים רבים לכך, כגון קייטרינג חלבי לארוחת הצהריים יכול לשחק תפקיד קריטי. משרדים רבים נמצאים בלוח זמנים מאוד קפדן וארוחת צהריים חייבת להיות מתוזמנת במועד ובמיקום הנכון.

מספר המשתתפים – לאחר קביעת המיקום, מספר האורחים לפגישת העסקים, חשוב לא פחות. זה טוב לתכנן מראש את מספר המשתתפים גם כדי לפנות לחברת ההסעדה, כדאי לומר לה את מספר האורחים שיהיו בפגישה העסקית והיא תדע איך להמשיך משם… אם הפגישה העסקית שלכם כוללת מספר רב של משתתפים כדאי ואף עדיף להגדיר תקציב עבור כל אדם או עבור קבוצה קטנה של אנשים וכמובן ליידע את חברת קייטרינג חלבי שבחרתם באם מספר האנשים באירוע משתנה. בחירה פופולרית עבור קבוצה קטנה של אורחים תהיה בופה במגוון נרחב החל ממנות ראשונות ועד לקינוחים ועבור מספר גדול יותר של אורחים, כדאי לשרתם על ידי מלצרים במנות ראשונות והיתר כבופה.

סגנון הפגישה – ברוב הפגישות העסקיות, הרבה מהאוכל המוגש נותר על השולחן ולבסוף נזרק. על מנת למנוע דבר זה, יש אפשרות להגיש לחברה מראש את אופי הפגישה ובכך להתאים את אופן ההגשה, לדוגמה: הגשה במחבת, תבנית או בצלחת ועוד. בדרך כלל מחבתות בחברת קייטרינג חלבי, אשר מוגשת בתפזורת, הן דרך חסכונית יותר למזמין האירוע / פגישה.

משקאות וכלי הגשה – יש לזכור שכאשר שוכרים חברת הסעדה היא, לרוב, כוללת בשירותיה משקאות וכלי הגשה אישיים, כגון צלחות, מפיות, מזלגות וכוסות כדי להקל עליכם. משקאות וכלי הגשה בקלות יכולים להיות הדברים העיקריים והמשפיעים בפגישה, תוך התחשבות בכלל המשתתפים על ידי הזמנת משקאות דיאטתיים ושתיה חמה למעוניינים.

תצוגת כלל הפריטים – ברגע שיש סוף סוף את המיקום, מספר האורחים, פריטי מזון, שתייה וכלי הגשה אישיים וכלליים, התקנת והצגת פריטי חברת קייטרינג חלבי יהיו אחד הפריטים הסופיים והמושכים יותר תשומת לב. כמובן שאתם או מי שיוזם את הפגישה העסקית, ממקם כל פריט היכן שהוא רואה לנכון והוא מחלק ההוראות לחברה.

אנו מקווים שעיקרים אלה עבור יציאה לפועל של פגישה עסקית, יסייעו לענות על כל שאלה שייתכן שתהיה לכם.

לסיכום, אל תחששו מהזמנת קייטרינג חלבי לאירוע שלכם, גם אם האירוע הינו פגישה עסקית שכן דבר זה משדרג את הפגישה עשרות רמות קדימה ופגישה זו לא תשכח בקרב האורחים שלכם, זה בטוח.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.