קייטרינג חלבי – טיפים מאת חברת ההסעדה

בחירת קייטרינג חלבי למתן תפריט ייחודי ומשובח יכולה להיות חוויה מהנה ומעניינת לכל אירוע. לאחר ההחלטה הגדולה של בחירת החברה לאירוע שלכם, הבחירה הבאה שתצטרכו לבצע היא לבחור מנה מנה, כמו בפינצטה, מכל התפריט העשיר שמציעה החברה.

 

בסוג כזה של בחירה, תוכלו, כמעט תמיד, למצוא פתרון אחד שמתאים לכל אירוע. אירוע מסוים מחייב / מצריך ארוחה בישיבה ואילו אחר עשוי להזדקק למזנון בסגנון בופה. במקרה כזה, זה הופך להיות מאוד קשה להחליט, איזה סוג של תפריט יהיה מתאים לשני האירועים.

חברת קייטרינג חלבי טובה, אמורה להיות מסוגלת לסייע לכם עם המסלול הנכון והדרך של הפעולות. להלן מס' עצות ותובנות מכלל חברות ההסעדה.

ארוחות בישיבה אמורות להיות מאוד נכונות ומאורגנות, אך עם זאת, פחות מאשר בופה. הרי שבין אם החברה משרתת שישים שולחנות או עשרים שולחנות, איכות האוכל והשרות הינו אותו הדבר.

קיים חסרון בסגנון הישיבה מכיוון שארוחה בת שלוש מנות מסורתיות עלולה לקחת כמעט שנה וחצי עד שעתיים. כדאי גם לזכור מתי האורחים אוכלים מנה ראשונה ולבדוק את מרווח הזמן הראוי והרצוי לקראת הארוחה העיקרית .

הטעם המועדף שלכם גם כן יעזור בהחלטה לגבי התפריט . לדוגמה, אם אתם רוצים לשרת את האורחים שלכם עם כמה מנות אקזוטיות גבינה, קינוחים וכו', וחלק מן המנות שמוגשות הן ממותקות אז אתם חייבים לבחור תפריט קייטרינג חלבי קלאסי, אשר יספק לכם מגוון גדול של מזון עם מגוון של מנות קטנות, שתהיינה לאו דווקא מתוקות על מנת ליצור איזון בחך האורחים, חוץ מזה, חברת ההסעדה צריכה גם לדעת שהיא יכולה לעשות מאמץ נוסף כדי לפנות למרבית האורחים על ידי שמירה על אוכל טעים ומאוד ייצוגי. צריך להכיר בכך שגם מנה הפשוטה יכולה להתבצע כתצוגה יפה להפליא. אתם תמיד צריכים לזכור שאתם לעולם לא תקבלו את הטעם המדויק לכל אורח ואורח.

חברת הסעדה מכינה מזנון / שולחן ארוך של כלל מנות התפריט שלה, הן בסגנון ישיבה והן בסגנון בופה, אורחים מוזמנים לעזור לעצמם והם יכולים לאכול כמה ומה שהם רוצים. באופן כללי יש מנות רבות והם יכולים לנסות כל מאכל שעשוי לעניין אותם. בכלליות, אורחים יכולים ללכת בחופשיות ולתקשר אחד עם השני בזמן שיש אוכל, ככה זה עובד תמיד, גם קייטרינג חלבי, גורם לזה.

מה שכן, אכן מומלץ על ידי חברות ההסעדה, להגיש את המזון שבחרתם לשולחן. כאשר אתם רוצים להציע לאורחים שלכם מגוון רחב של מאכלים עדיף שיהיה ליד שולחן אוכל. כך האורחים שלכם יוכלו לשבת ולשוחח בזמן שהם אוכלים, ובתוספת המשקאות – עד כמה וכמה.

חשוב מאוד, על מנת להבטיח כי יהיה באירוע שלכם מספיק אוכל, הוא היחס לזמן המושקע באירוע. עסקקייטרינג חלבי מקצועי יהיה מסוגל לעזור לכם עם כל היבט של קביעת תפריט האירוע שלכם, מכל פן אפשרי, החל מבחירת התפריט וכלה בשירות יעיל ומעולה, האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח !

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.