קייטרינג חלבי – בריטניה כדוגמה

העולם של חברות ההסעדה כרגע הוא מאוד רחוק מכריכים פשוטים לצוות משרד או ארוחות צהריים למנהלים בכירים או אפילו אירועים פרטיים מזדמנים.

יש ברחבי בריטניה מאות אלפי חברות קייטרינג חלבי. חלקם עסקים קטנים שנותנים פתרונות הסעדה ניידים, אולי לאירועים ציבוריים קטנים או ימים פתוחים. חלקן של החברות המתמחות בשירותי הסעדה למסיבות במדינה הן הכי פופולאריות, בעלות מוניטין ולהן שפע הזדמנויות.

 

בעצם חברת הסעדה לא מתעסקת רק עם מזון ובשפע, אלא שחברות הקיימות בשוק כיום גם מספקות משקאות, קישוטים ועיטורים ואפילו בידור כחלק מהשירות שלהן. מטרתן של חברות אלו היא לספק לקהל הלקוחות שלהן מגוון אפשרויות על מנת שיעסיקו אותן אמורות לשדרג את שירותיהן כל הזמן.

בשוק ההסעדה קיימים כיום גם יועצי קייטרינג חלבי, כן כן- יועצים בחברות ההסעדה שהם תופעה חדשה יחסית. יועצים אלו הם אנשים או ארגונים שכל עבודתם היא לסייע לעסקים בזירת המזון ומשקאות שלהם. למשל: באולימפיאדת לונדון 2012 יהיה ביקוש עצום ליועצי הסעדה טובים. הם יסייעו לחברות כדי לשכלל את האמנות ובידור לתקופה האולימפית ללקוחות הארגוניים שלהם. יועצי הסעדה רבים עסוקים מדי יום למשל במסעדות כדי ליצור, לשפר או פשוט לייעל את השירות והמוצר שלהם. בואו נודה בזה – שזה יהיה אחד האירועים העמוסים ביותר שבריטניה אפילו ראתה.

ככל שתעשיית חברות קייטרינג חלבי גדלה, מגוונת ומציעה שפע גדול יותר, כך גם יש היקף יצירתיות שהחברות האלה מציעות. לדוגמא: פעם חברת הסעדה יכלה להציע ארוחת צהריים או ערב לעד כ- 200 אורחים וכיום חברות שכאלו יכולות להציע את שירותיהן להרבה יותר אורחים וגם להוסיף לשירות שלהם מגוון דברים שלא היו בעבר, כגון: דוכנים (בהם אורחים יכולים למזוג לעצמם מאכלים טריים ומגוונים), תחנות ווק (שזו דרך מצוינת ותיאטרלית למזיגת אוכל טרי וחם), ברים של סושי וסשימי, ועוד. כל הדרכים החדשות להגשת מזון טרי הן נפלאות וכמובן מבחינה ויזואלית מרשימות במהירות וביעילות שלהן.

חברות קייטרינג חלבי מעסיקות גם מנהלי קריאייטיב ומעצבים שכל עבודתם היא להבטיח שהרעיונות שהן ישיגו תמיד תהיינה חדשניות ושהשירות שלהם ימשיך להיות יוצא דופן ויעיל. אחרי הכל, כמו בכל תעשייה, החברות שתתפתחנה בצורה היעילה ביותר הן אלו שיצברו מוניטין עם הזמן ולאורך זמן רב יותר.

עניין השיווק שחברות ההסעדה חייבות להפנים הוא עיקר פלח השוק כיום. הרי שהן רוצות להגיע לכל בית ובית, לצבור קהל לקוחות גדול מדי יום ביומו, לא להשאר קטנים אלא לפרוח ולצמוח לחברה שכל המדינה תכיר, להגיע לכל מטבח הן באירוע והן בבית ולדאוג לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולהסיר כל דאגה מהלקוח המזמין.

אחרי הכל, זה מה שיהפוך חברת קייטרינג חלבי, על כל צורותיה, למצליחה ביותר.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.