קייטרינג חלבי – עוגה בכל אירוע

בהיסטוריה לא ברור מי בדיוק אמר: "תנו להם לאכול עוגה!", אמירה מפורסמת שהשמועה אמרה כי נאמרה על ידי מארי אנטואנט בתגובה לאיכרים שהתלוננו על הרעב, ערב המהפכה הצרפתית, אך אין כל הוכחה מתועדת בוודאות. תמיד עוגה טעימה עדיפה בחגיגה כמעט כל אירוע, בייחוד בקייטרינג חלבי לה האורחים מצפים.

 

עוגה באירוע, מסיבה או בקייטרינג חלבי מציגה את עצמה כביטוי אומנותי וטעים. יש בהחלט כמה דברים שכדאי להביא בחשבון בתהליך תכנון העוגה עם הקייטרינג שלכם:

עיצוב – החברה המשרתת אתכם יוצרת את העוגה בהתאם להעדפות האישיות שלכם, תבחרו מתוך סגנונות קבועים מראש, אגב- אין זה יוצא דופן לבקש תמונות של עוגות שנעשו בעבר באותה חברה ולבחון את המראה, היצירתיות וטיב העבודה על העוגה.

נבחן איך העוגה נעשתה – חברות מסוימות עשויות להשתמש בתערובת ארוזה לעוגה בעוד שהרוב משתמשים בכל החומרים תוצרת בית.

המחירים בקייטרינג חלבי משתנים בהתאם לבקשתכם, כגון: עוגת קומות ועיצובים ועיטורים של העוגה גם כן משפיעים על מחירה. ישנה אפשרות לבקש מהחברה משלוח, המייקר את מחיר העוגה לפי מיקומכם אליה.

הצורות והמידות שונות וקיימות כדי לשפר ולהעניק מראה ייחודי לעוגה שלכם. חברות רבות מציעות עוגות ממשושה, אליפסה ועד עוגות בצורת לב. חברות יצירתיות יכולות ליצור כמעט כל בקשה, עוגה עגולה או מרובעת וכו' הצפויה לשרת את האורחים.

 

הטעמים יוקרתיים – בחרו עוגה בטעם רב, כגון: עוגת גבינה, שיש לימון, גזר, תבלינים ואפילו פטל, קוקוס, תות, לימון, מוקה וקרם שוקולד לבן, אין סוף לטעמים שאפשר ליצור בעוגה. הדובדבן שבקצפת הוא שרוב חברות הקייטרינג החלבי יציעו ציפוי לבן המסורתי, קרם חמאה, גבינת שמנת, ציפוי שוקולד לבן, או פונדנט.

הקישוטים – כאן, הבחירות שלכם הן אינסופיות … אפשר לקשט עוגות עם מראה של תחרה ורקמה, אפליקציה או וילונות אלגנטיים, יש לבחור מפלי פרחים טריים או ממתקים או סרטי סאטן המעטרים בראש העוגה. חלק מהחברות מיומנות בעיצובים וציור על עוגות.

בעת בחירת קישוטים לעוגה שלכם, פרחים טריים הם תמיד בחירה פופולרית מאוד. בנוסף, פרחים טריים הם אלטרנטיבה זולה יותר מאשר פרחים וממתקים. ורדים, פרחי אמנון ותמר, פטוניות, חבצלות נמר, חרציות וסחלבים משמשים לעתים קרובות את העוגה. בחרו את הפרחים שלכם עבור העוגה בזהירות מכיוון שלמשל ורדים יכולים לנבול מהר מאוד כאשר הם לא ממוקמות בתוך המים. כאשר אתם חותכים את העוגה, הפרחים האלה אולי לא נראים יפה כמו כשהם היו מסודרים בתחילה על העוגה. התייעצו עם חברת הקייטרינג החלבי שלכם לגבי הבחירה הטובה ביותר של פרחים.

כאשר האורחים שלכם יושבים לאכול את העוגה ומבלים את כל הלילה באירוע, אתם רוצים להיות בטוחים כי העוגה טעימה כמו שהיא נראית…

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.