קייטרינג חלבי – נגישות למכרזים

בטח השתתפתם במסיבת נישואים, מסיבות או מפגשים בהם מוגש קייטרינג חלבי בו משקאות, מרקים, סלטים וסוגים אחרים ושונים של מנות שהוכנו בצורה מפוארת ומקצועית. אבל האם אי פעם חשבתם לעסוק בהקמת קייטרינג חלבי ? התשובה היא כנראה שלא. אז תנו לנו להיכנס לפרטים של חברות ההסעדה, ברמה הקטנה והגדולה ומשקמה חברה שכזאת – עליה להיות יציבה בשוק הגדול והמגוון, גם על ידי מילוי מכרזים כדי לקבל את הפרויקטים הגדולים.

 

שירותי הסעדה באירועים, כגון חתונה, הם, בגדול, מעין תעשיית שירותי מזון בדרכים. צריך לחשוב כיצד להפוך את מזון לאטרקטיבי לארוע שכזה ולמשוך את עין האורחים, על ידי המיומנות של חברות ההסעדה הנוגעות לדברים מסוימים אחרים באירוע צפויות גם הם לעבודה בקנה מידה גדול . עבודה על פי נושא, צבע, הגדרת השולחן, תאורה הן מעט מן העבודה של חברות קייטרינג חלבי.

קיים עסק הסעדה בבית, לאירוע נישואים קטן, מסיבות כנסים למגזרים פרטיים קטנים אחרים. בדקו את הזירה של המגזר הממשלתי ובדרישות הקבועות שלהם לשירותי הסעדה . וכמובן שקיים עסק כארגון גדול, המנוסה, מיומן ומקצועי בעריכת אירועים בסדר גודל של פי כמה וכמה מעסק בייתי.

אנחנו, כאנשים פרטיים, לא מחפשים חברות כמו שארגונים שונים, הן פרטיים והן ציבוריים, מחפשים. הדרך הקלה ביותר של ארגון או עסק כלשהו לחפש שרות קייטרינג חלבי הוא דרך פרסום מכרז על מנת לקבל את השירותים הנדרשים לאותו ארגון. בימים אלו, מכרזים לשרותי הסעדה זה דבר אדיר שתופס תאוצה והופך מיום ליום לעסק גדול.

מילוי מכרז בדרך הטובה ביותר עבור חברות ההסעדה הוא תוך תיאור קפדני על מהות החברה ושירותיה המגוונים (לא רק אספקת מזון), תוך דגש לאיכות המזון (זהו לא כתיבה שחצנית כלל). כדי לענות על שאלה מהו תחום ההתמחות של חברה זו או אחרת, עליהן לבדוק מדוע הלקוח שלהן, בעבר ובהווה, אוהב את האוכל והשירותים שלהן.

אם חברת קייטרינג חלבי מספקת אוכל איכותי במחיר נמוך מאוד, ורושם זאת בהצעת המחיר, בהקשר למכרז כלשהו, אז זה פשוט לא יעבוד. באופן דומה , אם חברה מספקת מזון אורגני באיכות גבוהה ובהצעת המחיר במכרז כלשהו מציינת מחירים גבוהים מדי אז כנראה שהיא לא תתקבל מכיוון, מן הסתם, חברה אחרת תציע מחיר נמוך יותר ולאו דווקא שאיכות האוכל של החברה המתחרה ירודה יותר.

בכל מכרז, נרשמים תנאים מקדימים על מנת לגשת לאותו מכרז, הנקראים "תנאי סף". חובת חברות ההסעדה לעיין בתנאים האמורים כדבר ראשון ומחייב על מנת להתקדם ולגשת לאותו מכרז.

אם איכות המזון והמשאבים באותה חברת קייטרינג חלבי הן בסטנדרטים גבוהים ביותר, יש לה סיבה להציע מחיר גבוה יותר, כך יש הצדקה למחיר שהוצע.

חברות ההסעדה השונות צריכות לדעת שמכרזים חייבים להיות נתמכים על ידי מסמכים מתאימים ומידע שצריכים להינתן אז כדאי שבאמת הן תגשתנה למכרז לפי היכולות שלהן.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.