קייטרינג חלבי – ראיון לחברות ההסעדה

כאשר מראיינים חברות קייטרינג חלבי פוטנציאליות לאירוע קרוב, חשוב לשאול את השאלות הנכונות על מנת להבטיח כי אתם שוכרים שירות צמוד ומתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם. קחו את הזמן לשבת עם כל אחת מחברות ההסעדה שבחרתם, כך שאתם יכולים להבין באמת את השירותים שהם מספקים ואיך אתם רוצים את התוצאות עם היכולת שלהם לבצע את החזון שלכם. כדאי להתחיל את הראיון עם מספר שאלות בסיסיות שיעזרו לכם להשיג הבנה ברקע של החברה וההיסטוריה שלה בענף, להלן רעיונות לשאלות כלליות.

 

כמה זמן הם בעסק, כמה אירועים יש להם, האם קרה אי פעם שבו הרישיון לא היה פעיל או בוטל, כמה זמן רוב העובדים נמצאים בעסק ומה הרקע שלהם, האם המטבח שלהם מאושר על ידי משרד הבריאות ובסוף נשאל לעלות, שכמובן חשובה מאוד.

אפשר ורצוי לקבל מהחברה כמה כתובות דואר אלקטרוני וכמה מספרי טלפון של לקוחות שהיו מרוצים מהשירות שלהם בעבר. כמה שתשאלו יותר כך תדעו יותר כי בשורה התחתונה כדאי לשכור את החברתקייטרינג חלבי הנכונה.

ישנן שאלות נוספות, הקשורות לעלויות, שכדאי לשאול, כגון: מהו הטווח האופייני לעלויות לפי אדם בסוג האירוע שהנכם עורכים, האם יש תשלום נוסף עבור ההתקנה והניקוי, האם יש הנחה על ארוחות עבור ילדים באירוע, האם עבור מזנונים יהיה תשלום על בסיס הצריכה או לפי אדם, האם יש תשלום נוסף אם מוסיפים אורחים נוספים לאחר שסגרתם סופית את הרשימה, האם קיים תשלום מינימאלי הנדרש לפי אורחים, האם התשלום כולל דמי שירות לכלל צוות עובדי חברת ההסעדה, האם החברה מספקת את כל הכלים עבור האירוע ממפית ועד לריהוט ואם לא כדאי לשאול על ספק שהם מכירים וממליצים, שאלות פרוצדורליות אלה חשובות מאוד על מנת למנוע חוסר נעימות בזמן או בסוף האירוע בחוסר ידיעה. אתם עשויים לגלות כי בזמן שאתם אוהבים את התפריט של קייטרינג חלבי מסוים קיימים, מן הסתם, תפריטים אחרים להם כדאי להיות מודעים ואולי הם עוד יפתיעו…

ישנן גם שאלות לגבי כל פילוסופיית השירות והמזון, כגון: מה יחס המלצרים לאורחים, מה המלצרים לובשים לאירוע, כמה זמן לפני האירוע מגיע הצוות של החברה, כמה מזון הם מכינים מראש, באלו כלים הם משתמשים כדי לשמור על מזון חם או קר וכיצד ניתן לארגן טעימות, כל השאלות שלעיל עשויות למנוע מלכודות שיש להימנע מהם, כמו: אל תחתמו על חוזה עם חברת קייטרינג חלבי עד שטעמתם את כל המאכלים, מה שנראה טוב על הנייר יכול להיות לו טעם של קרטון בחיים האמיתיים, אל תשכרו חברה עד אשר חקרתם ביסודיות קשרים שלהם עם לקוחותיהם. והכי חשוב- אל תלכו עם החברה הראשונה שאתם מוצאים, בעוד שאתם עשויים להתפתות, תמיד רצוי להשוות בין מספר חברות הסעדה לפני קבלת החלטה סופית בבחירת החברה שבעצם תהפוך את האירוע שלכם למוצלח ויפה יותר.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.