קייטרינג חלבי – מכרזים שונים

בטח השתתפתם במסיבות או פגישות בהן הגישו קייטרינג חלבי, אוכל אקזוטי, משקאות, מרקים, סלטים וסוגים שונים של מנות שהוכנו בצורה מקצועית ומפוארת. אבל האם אי פעם חשבתם על עסק שכזה מעבר לכך ? התשובה היא כנראה שלא. אז ראו להלן פרטים בעניין עסקים של קייטרינג חלבי ברמה גדולה ופחות ואיך למלא מכרזים כדי לקבל פרויקטיים גדולים וטובים.

 

שרותי הסעדה הם, בדרך כלל, נחשבים כעסקים קטנים ובארץ קיימים הרבה עסקים שכאלו שמתקיימים מתוך הבית. המטרה העיקרית שלהם היא הגבלת מזון שמשרת סקטור מסויים, כגון: הפצה למסעדות, חברות גדולות וקטנות או לפרטיים, בייחוד בערבי שיש וחג.

מעבר לעסקי קייטרינג חלבי ביתיים לאירועים חגיגיים גדולים או קטנים, מסיבות ומגזרים פרטיים קטנים אחרים קיים המגזר הממשלתי כמו: משרדים ממשלתיים, מונופולים שמסובסדים ע"י הממשלה (כמו: רכבת ישראל, הרכבת הקלה, חב' אגד ועוד) או שאתם גם יכולים לשקול כל ארגון גדול שמחפש את שרותי ההסעדה המקצועיים. הבעיה היא שמקומות שכאלה (משרדי ממשלה לדוגמה) אינם מחפשים שרותיקייטרינג חלבי אלא מפרסמים מכרזים על מנת למצוא חברות הסעדה שכאלה. אז כך אתם יכולים לארגן לעצמכם מעין עבודה בטוחה שניתנת באמצעות גישה למכרז ובאם זכיתם תקבלו חוזה. בתקופה האחרונה, קבלת חוזה עם הגורמים שלהלן, זהו עסק גדול.

הדרך הטובה ביותר למלא את המכרזים הינה לתת יותר דגש לאיכות ולמחיר תוך נתינת פרטים לגבי תחום ההתמחות שלכם. בדקו מדוע הלקוחות הקבועים והמזדמנים שלכם בהווה אוהבים את האוכל והשירותים שלכם, המידע זה ישמש אתכם בעת כתיבת פרטי המכרז אליו בחרתם לגשת, אם אתם משרתים תוך הגשת מזון באיכות גבוהה, הכתיבה שלכם אומרת הרבה והמחיר שנתתם סביר בהתאם לשוק ההסעדה אז גם כך כנראה ישקלו את הצעתכם ולכן חשבו, בדקו ועשו שיעורי בית לפני מילוי המכרז.

עליכם לחפש אפשרויות שונות בצורה נכונה כדי שמצד אחד לא תיפלו בהצעתכם וייגרמו לעסקכם הפסדים עקב המחיר הזול שהצעתם ואל תרשמו מחיר גבוה מדי מצד שני שכמובן יגרום לגורם מציע המכרז לא לבחור בהצעתכם.

בכדי למצוא מכרזים אחרונים אשר מפורסמים ע"י משרדי ממשלה או חברות ציבוריות שונות לשירותקייטרינג חלבי ישנם אתרי אינטרנט רבים שנותנים את המידע העדכני ביותר על כל המכרזים הסגורים, הפתוחים והעדכניים ביותר. כדאי לבקר באתרים אלו באופן קבוע כדי להישאר בקשר עם המכרזים והתעשייה החדשים, אף עדיף להירשם לאתרים אלה כדי לקבל את העדכונים האחרונים במכרזים. בנוסף, בדקו עיתונים המפרסמים את המכרזים. כמעט בכל העיתונים יש סעיף ספציפי הנוגע למכרזים שפורסמו בתאריך המבוקש. אתם חייבים לדעת את זה ולבדוק את זה באופן קבוע.

קייטרינג חלבי הוא בין האפשרות הטובות ביותר עבור הפעלת עסק ברמה גבוהה ונגישה למכרזים שצויינו. זכרו – כדאי עד מאוד לגשת למכרזים שמפורסמים ע"י כל אחד.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.