קייטרינג חלבי – ההקפדה שבבחירה

מציאת קייטרינג חלבי לכל אירוע היא החלטה חשובה מאוד. חברות גדולות וקטנות או אנשים פרטיים, בוחרים את חברת ההסעדה הנכונה ביותר עבורם וזהו תנאי הכרחי. קיימות הרבה חברות הסעדה בשוק, כך שאתם צריכים לעשות את שיעורי הבית שלכם ולבחור בזהירות על מנת להבטיח את הצלחת האירוע שלכם.

 

לפני שמחפשים קייטרינג חלבי, אתם צריכים לחשוב על הצרכים שלכם ולתת לחברה את כל המידע שעליהם לדעת, כמו: תאריך ושעת האירוע כמובן, מס' האורחים להם אתם מצפים, סוג וסגנון האירוע, קישוטים, האם קיים צורך לשכור ציוד נוסף או שהחברה מספקת הכל, כמובן שאלת התקציב (להכנה מראש) ועוד.

רוב חברות ההסעדה הגדולות יציעו לכם שירות מלא כדי לחסוך לכם את הריצות הרבות בארגונם של המון דברים.

ברגע שיש לכם רשימה של כמה חברות הסעדה לפנות אליהן, הציגו להן את כל השאלות שלכם כדי לוודא שהם בעלי מוניטין ושהם מסוגלים להתמודד עם הדרישות המיוחדות שלכם. מעבר לדרישותיכם יש לשים לב מבעוד מועד כי לחברה תפריט מגוון עם מבחר רב של מנות (אפשר לבדוק זאת באתר האינטרנט של אותה חברה) ובדקו את אופי והגדרת החברה.

וודאו שחברת קייטרינג חלבי שבחרתם, זמינה ביום שאתם רוצים תוך לקיחה בחשבון כי ישנן חברות שאינן עובדות 7 ימים בשבוע – 24 שעות ביממה.

וודאו שהחברה אותה בחרתם, מספקת את הציוד הדרוש לאירועכם, דעו אם זה יכול לכלול שולחנות, כסאות, כלי מטבח, כלי זכוכית, סכו"ם או אפילו בר מקצועי. אם הם מסוגלים לספק את מה שאתם צריכים, כך אתם לא צריכים לעשות סידורים נוספים והתרוצצויות מיותרות. כמו כן, וודאו שהציוד שלהם הוא חדש או במצב מצוין.

דבר נוסף שחברת ההסעדה יכולה לחסוך לכם הוא במציאת מקום אידיאלי לאירועכם. זה נכון שלחברתקייטרינג חלבי ישנם מקורות רבים למציאת מקום עבורכם, זה מייעל את החוויה כולה והופך את חייכם להרבה יותר קלים!

ניתן לארגן, בחברות רבות, משקאות כך שלא תצטרכו לעשות את זה בעצמכם. למרות שלעיתים עדיף לקנות את השתייה בנפרד, הרי שעניין זה יחסוך לכם לא מעט כסף. צריך רק לרכושם, להעבירם למקום מגוריכם, לאחסנם ורק להביאם ביום האירוע הגדול.

שיטות התשלום המקובלות לחברות קייטרינג חלבי הן בדרך כלל גמישות וקיימות כמעט אצל כל חברה מצ'קים ועד למזומן אך הזהרו מחברות שתקבלנה תשלום במזומן בלבד, אך כל החברות תדרושנה פקדון. כדאי שתבדקו את מדיניות החברה והאם תוכלו לקבל את כל כספכם בחזרה אם תצטרכו לבטל את האירוע חלילה ומה הפרוצדורה באם תצטרכו לשנות את מועד אירועכם.

לאחר שעברתם את הרשימה לעיל ובחירתכם סגורה לעניין בחירת חברת קייטרינג חלבי מכובדת שיכולה למלא את כל הדרישות שלכם, זה הזמן להיכנס לפרטים ולקבל הצעת מחיר.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.