קייטרינג חלבי – ציוד ואספקה

חיפוש אספקה או ציוד לקייטרינג חלבי באינטרנט נראה כמו משימה מורכבת ולא פשוטה אך עם זאת זה לא חייב להיות כך, למעשה זה אפילו פשוט ודי קל אם אתם יודע איך, רכישת ציוד לקייטרינג זה משהו שהרבה אנשים עושים על בסיס יום יומי, ניתן למצוא ציוד באתרי אינטרנט או חנויות ציוד, כאשר באספקתקייטרינג חלבי אתם צריכים לחפש כמה דברים, ראשית את פריטי המזון הדרושים לכם עבור המלאי בעסק, ישנן חנויות מקוונות רבות שמוכרות אספקה אבל אין להן ממש את הפריטים בחנותם. כדאי לוודא כי אתר האינטרנט מראה כי הפריטים מופיעים כזמינים במלאי. לרוב חברות האספקה הגדולות ביותר יהיה את הפריטים שבחרתם במלאי כך שלא צריכה להיות כל בעיה למצוא את מה שאתם מחפשים.

 

אחר כך צריך לרכוש ציוד קייטרינג חלבי, ניתן למצוא במחירים נהדרים באינטרנט, אתם פשוט צריכים לחפש ב"גוגל" או "יאהו" ולמצוא את העסקאות הטובות ביותר. לחברות הרוכשות מציעים ציוד בהנחה על כלי אוכל בתפזורת ופריטים שונים וסכו"ם ניתן לרכוש בזול מאוד אם אתם קונים בעשרות, אותו כלל חל על כלי זכוכית וכלי אוכל. ציוד כבד כמו תנורים, ניתן לרכוש בצורה מקוונת אבל אתם צריכים לשלוח נציג כדי לראות אם הם יכולים להציע לכם הנחה, תינתן לכם הנחה, בדרך כלל, אם אתם קונים הרבה ציוד אחר מהם. ציוד אפשר לקנות עם או בלי אחריות, מומלץ תמיד לקנות את כל הציוד הדרוש עם אחריות, במידה ואי פעם משתבש דבר כלשהו עם הציוד.

אספקת קייטרינג חלבי יכולה להיות כבדה, כדי לוודא ולהיות בטוחים שיש לכם מספיק אנשים איתכם כדי לעזור להרים את כל הציוד מהטנדרים למקומכם כיוון שהרבה חברות המספקות ציוד למסעדות או חנויות משאירים את הציוד על המדרכה מחוץ לחנותכם, עגלה תהיה הדבר האידיאלי ביותר וכדאי שתהא בהישג יד כדי להעביר את הציוד בדלתכם. רוב הציוד מועבר כשהוא על משטח אז זה גם משהו שצריך לחשוב עליו. ישנן כמה חברות ציוד שיכולות להציע לכם פריקת האספקה – תמיד ממליץ להשתמש בשרות הפריקה כך שזה ישחרר את הצוות שלכם למשימות אחרות אשר צריכות להתבצע.

בעת רכישת ציוד קייטרינג חלבי ייתכן שתוכל לקבל קצת קרדיט מהחברות המספקות, כמה יציעו לכם עד 30 ימים אם אתם פותחים חשבון אצלם, זו יכולה להיות אפשרות טובה מאוד כאשר מתחילים בעסק, דרך אחרת שבה ניתן להשיג ציוד או אספקה יכולה להיות חכירת מוצרים, זה יכול להיעשות במספר דרכים ולמשך 2, 3 או 5 שנים. רוב העסקים יחכירו את הציוד למשך 5 שנים כיוון שזה יהיה הסכום הנמוך ביותר של כסף שישולם על בסיס חודש בחודש.

אם אתם שוקלים קנית אספקה או ציוד לעסקכם אז מידע זה אמור לעזור,שתקווה שזה יהיה שימושי לכם למיזם חדש או קיים בעסק שלכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.