קייטרינג חלבי – חברות תעופה

חברות תעופה צריכות תושייה נוספת בטיסות פרטיות לאנשי עסקים, מעבר לחווית הטיסה: דיילות ודיילים המשרתים את הנוסעים באמצעות חברות הסעדה, כמו קייטרינג חלבי, וזוהי משימה לא קלה לדאוג שלאנשים אלה יהיה אוכל כ- 30,000 רגל מעל פני הקרקע. עם זאת, מספר חברות הסעדה עובדות קשה כדי לספק תפריטים טעימים שפועלים היטב בטיסה – כל טעם הכי טוב שאפשר, כמובן.

 

את התפריטים לטיסה מספקות חברות ההסעדה תוך שהן צריכות לקחת בחשבון את קשיי תקני בריאות ובטיחות שדורשים לתעופה הפרטית, כמו גם אתגרים רבים, כולל בעיות של התייבשות, גובה ושמירה על טריות – כל אלה משפיעים על איכות האוכל לנוסעים.

קיימות חברות הסעדה שמעריכות לקוחות רבים ודוגלות בכך שהזמן המוקדש בטיסה חשוב ויכול להיות חשוב בדיוק כמו כנס שאליו הם נוסעים להשתתף. עם נוחות הנוסעים יתרון המפתח של נסיעות עסקים בא גםקייטרינג חלבי בצורה זו או אחרת סביר להניח שיהיה צורך ונוסעים רבים בסופו של דבר דורשים להביא בחשבון את טעמם האישי ודרישות הכשרות.

במשך השנים, בזמן הטיסה, חברות ההסעדה פיתחו מגמות מודרניות לדרישות תזונתיות, כגון מזונות היתוך, עם זאת, התפריט השתנה רק במעט, מתוך הכרה למזג את "צו האופנה" במזון גורמה עם איכות עקבית.

חברות ההסעדה עוברות עם חברות התעופה על כל צעד ושעל, החל בשלבי תכנון מסלול דרך הצגה ואספקה של ארוחות כדי להתאימן ללוח הזמנים של הנוסעים ודרישות אישיות.

חברות ההסעדה, כמו קייטרינג חלבי, צריכות לחשוב בקפידה על האוכל המוגש לנוסעים, תוחלת החיים שלו, איך הסביבות השונות ישפיעו על טעמו ומרקמו ולדעת שקיימת העובדה כי רוב הלקוחות עובדים בזמן הטיסה וזו גם יכולה להיות הארוחה העיקרית שלהם היום.

המפתח להצלחה בהכנת המזון היא סדרה מיוחדת של כרטיסים המלמדים את הדיילות והדיילים המשתמשים בהם כדי להתאמן על איך הם צריכים להציג את התפריטים.

קיימות חברות הסעדה המתמחות בבישול ובהגשת אוכל בטיסות טרנסאטלנטיות ארוכות ומתמקדת בפיתוח פרויקטים בקנה מידה גדול יותר, לדוגמה: לקוח ששכר בואינג 747, דרש וקיבל מחברה שכזאת, 600 מגשי ארוחת הבוקר וארוחת ערב קלה. חברת הסעדה מנוסה צלחה זאת בזכות הניסיון שלה הן באוויר והן באירועים חיצוניים גדולים.

ישנם הרבה שיקולים מרכזיים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מזמינים אוכל לטיסה. אלו יכולים לנוע בין שיקולי החיבה לאוכל מסויים, אלרגיות, העדפות תרבותיות ומשך הטיסה, אשר גורמים אלו עשויים להגביל במעט את חברות ההסעדה, כמו קייטרינג חלבי.

מומחים זמינים לייעץ לכם בעניין המזון בזמן הטיסה, בין אם תבחרו לטוס דרך חברת צ'רטר או שתבחרו לעסוק באופן ישיר עם התחכום של התעשייה ויכולים לעזור לכם בהבנה את חברות ההסעדה בטיסה המתוכננת שלכם.

לא אמורה להיות שום סיבה לכשל כלשהו במאכלים בזמן האירוח שלכם בטיסה, המזון צריך להיות שום דבר אחר מאשר טעים.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.