כיצד לבחור מקרר מסחרי לקייטרינג חלבי

לפני שנתחיל, ייתכן שאתה תוהה אם אתה יכול להשתמש במקרר ביתי במקום לקנות מקרר מסחרי בשבילקייטרינג החלבי. מקרר ביתי קצר פשוט אין לו הכח להתמודד עם סביבת מטבח מסחרית, הכוח של המדחס נועד לעקוף את התדירות שבה דלת המקרר נשארת פתוחה. בכל פעם שדלת נפתחת המדחס יש לווסת את הטמפרטורה הפנימית של המקרר. מקרר ביתי לא יוכל לשמור על קשר עם שימוש מסחרי וכך יהיה להוות סכנת בטיחות מזון ואת זה גם צריך יותר תחזוקה ותיקון שעובד פחות חסכונית.

בחזרה לבחירת המקרר המסחרי שלך, יש לך החליט איזה סוג של מקרר שאתה מחפש בשביל הקייטרינג החלבי? יש כל כך הרבה סוגים שונים זמינים, ארון זקוף דלת אחת, תחת מקרר דלפק עם משטח עבודה, Chiller פיצוץ, או שאתה מחפש מקרר תצוגת מומחה כגון מקרר יין או לכריכים? גלוש באינטרנט והסתכל על חלק מטווחי המחירים של המוצר ושל היצרנים כמו כן זה יעזור לך כדי לצמצם את הבחירה לסוג של מקרר שעונה על הדרישות שלך.

ברגע שיש לך רעיון לסוג של מקרר שאתה צריך, ואז אתה יכול למדוד את השטח פנוי כדי לקבל מושג על הגודל של המקרר. למדוד גובה, אורך ועומק ולאפשר לכמה סנטימטרים מסביב ליחידה לזרימת אוויר. אנשים שוכחים לעתים קרובות שכדאי למדוד את העומק וסופו של דבר נתקעים עם מקרר שבולט מעבר למכשירי המטבח האחרים שלהם.

מהו הנפח של המקרר שאתה מסתכל ויש לי שמצאת את מקרר שעונה לצרכים שלך? כמו מקררים מסחריים לקייטרינג החלבי יהיו להשתמש יותר אנרגיה מאשר מקררים מקומיים לוודא שאתה קונה עבור הקיבולת הנכונה ולא קונה שום דבר גדול מדי. לדבר עם היצרנים כיהיו להם כמה עצות טובות בשבילך. יצרנים יהיו מסתכל על המזונות שאתם מאחסנים ואת סוג של המטבח שלך פועלים ויהיה מסוגל לחשב את הקיבולת ואת כוח שאתה צריך.

קח את הזמן כדי למדוד את המדפים, מהו הגודל המקסימאלי והמשקל שהם יכולים להחזיק והוא שמתאימים לשימוש שלך? כמה מדפים נמצאים שם והם יכולים להיות מותאמים? הדרישות שלך עשויות להשתנות כעונות לשנות ולייצר ישתנו בגודלו, מה שאולי אומר שאתה צריך את הגמישות לשנות את המדפים בסביבה.

ברגע שיש לך צמצם את הבחירה שלך למטה תסתכל באינטרנט ולראות אם אתה יכול לקרוא את כל ביקורות על המוצרים, אבל לא לוקחת את הביקורות כפשוטם כנסיבות של כולם שונות וזה לא יכול לחול עליך.

סוף סוף לבדוק את עלויות תפעול, עלויות שירות, אחריות ולשאול על שירות רשת עבור תיקונים וסיוע כמו אלה יכולים להשתנות בכל ויכולים להיות מקבלים ההחלטות בין שני מקררים.

אם פעלו לפי ההנחיות הבאות אתה צריך להיות בטוח שאתה בוחר את המקרר המסחרי הנכון עבורקייטרינג החלבי שלך.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.