קייטרינג חלבי – התקדמות עם השנים

חלק מהאנשים משייכים קייטרינג חלבי רק לארוחות ערב יוקרתיות וחושבים כי בכך מוגשים מאכלי גורמה לאירועים מיוחדים. אמנם יש מידה של אמת בטענה זו, אך זה לא חייב להיות כך, גם משום שעלויותקייטרינג חלבי פחתו במידה ניכרת במהלך השנים האחרונות, כמעט בכל מסיבה או אירוע ניתן למצוא ולטעום מחברות ההסעדה.

 

פשוט חישבו לעצמכם שמאכלים אלו הם שילוב של הזמן והכסף שלכם. אתם יכולים להשקיע הרבה זמן בתכנון, בקניות, בבישול ובסידורים נלווים או שאתם יכולים פשוט להזמין חברת הסעדה לעשות את הכל בשבילכם ולתכנן עבורכם אירוע פרטי ומיוחד בשבילכם.

תחשבו על שלב זה לרגע, אם אי התנסתם או שמעתם, עריכת אירוע זה בהחלט לא דבר פשוט ואף יכול להיות מתיש. בעוד שסביר להניח שלא תספיקו אפילו להנות הרבה באירוע שלכם עצמכם מכיוון שטיפלתם בעצמכם בכל האוכל, השתיה, העיצוב ועוד הרבה מסביב. שכירה מקצועית של חברת קייטרינג חלבימאפשרת לכם להציע לאורחים שלכם אוכל טוב והנאה בלתי מוגבלת מהחברה שלכם.

כמובן שחברות ההסעדה פופולאריות בקרב משרדים ועסקים רבים ומסיבה טובה. הרי שהעסקים עסוקים מדי בעשיית כסף וביזנס כך שברוב המקרים אין להם טיפת זמן להשקיע בהכנת אוכל או אפילו לצאת למסעדה מקומית ועוד בזמן התרוצצות מפגישה לפגישה.

אם יש לכם תקציב הדוק אתם יכולים לחסוך כסף על ידי כך שמחברת קייטרינג חלבי הזמינו אוכל בלבד, ללא כל נלווים ואת השאר קנו מסופר / מכולת שכונתית באזורכם, כגון: כלים חד פעמיים (צלחות, כוסות, סכו"ם), מפיות ועוד.

בגדול, יש הרואים בחברות ההסעדה כמשהו שאין שום דרך לעקוף אותו. גם באירועים פרטיים ובייחוד באירועים של חברה הרי שאתם לא תעלו על דעתכם בעת מפגש חברתי או ישיבת צוות המשרד, מישהו שיינסה להכין מאכלים מגוונים או ארוחת גורמה לעשרות ולעיתים אף מאות מחבריהם או עמיתיהם, זה פשוט לא מציאותי.

העצה הטובה ביותר לכשתגיעו למצב בו תצטרכו חברת קייטרינג חלבי היא לקבל שלוש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן.

אתם עוד תבינו שחברות ההסעדה מציעות לכם הכל ורק את הטוב ביותר. למשל באם אתן עורכים חתונה, היום המיוחד בחייכם מגיע ואתם רוצים, כמובן, שהכל יהיה בדיוק כמו שצריך, כמו שדמיינתם, כולל מזון משובח, למרות הידיעה שבעצם זו ההוצאה הגדולה ביותר בחתונתכם מלבד ירח הדבש. קבלו גם טיפ על מנת לקצץ בעלויות החתונה שלכם מבלי שזה ייראה זול: הוצאות התשתית הגבוהות ביותר עבור כל חברת הסעדה הן שפים ואנשי צוות אז הגבילו את צוות השירות (מלצרים ואחרים) או היפטרו מהם לחלוטין כך תוכלו לחסוך הרבה כסף.

לאחר סקרים רבים וניסיון רב, שירות חברות קייטרינג חלבי במסיבות, אירועים, כנסים ומסיבות פרטיות, התפיסה המוטעית ביותר טמונה במחיר. אם אתם מחפשים חברות הסעדה שיכולות לספק לכם אירוע לפי חזונכם, במסגרת תקציב סביר, דעו שהן קיימות ותפורות רק עבורכם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.