קייטרינג חלבי – רכישה או השכרה

אכן חברת קייטרינג חלבי יכולה להיות רעיון מדהים עבור מתחילים רבים. גם אם אתם יודעים מה לעשות ויש לכם את כישורי הבישול, הצד העסקי של מאמץ זה יכול להיות מאוד מאתגר. תצטרכו לעשות את עבודת ניירת והתרוצצות בהבטחת האישורים הדרושים לעסק ההסעדה שלכם עוד לפני שאתם מתחילים במתן שירות ללקוחות. כמובן שתצטרכו תקציב לציוד, כלים, חומרים, ועוד.

 

אם אתם מתחילים בקנה מידה קטנה, אתם עדיין צריך לבצע, על מנת לומר שאתם מוכנים לעסק, את כל הפריטים שהוזכרו לעיל ועוד. אבל איכשהו, גם אם יש לכם את הנדרש לעשות את הדברים הנחוצים, זה תמיד מסתכם בתקציב. חברות קייטרינג חלבי רבות במאבק, אם אין להם את הציוד וכלים שיסייעו להם לבצע את עבודתם כנחוץ.

אתם יכולים להתחיל פעולה קטנה רק עם העזרה של המשפחה והחברים הקרובים שלכם. זה רלוונטי אם אתם צריכים ידיים נוספות כדי לעזור לכם במטבח. אם יש אנשים יצירתיים בקרב המשפחה או החברים שלכם, הם יכולים לעזור בהכנות המקום ולספק שירות נוסף ללקוחות שלכם.

רכישות חומרי גלם מקומיים מהשוק הן אידיאליות שכן אלה הם חסכוניים יותר ורעננים יותר מאשר לקנות מסופרמרקט. אתם יכולים לדבר עם כמה מהמוכרים הרגילים שלכם ולראות אם הם יכולים להיות ספקים קבועים של גבינות, דגים, ירקות ועוד. אם אתם עושים את זה ואם זה אומר לקנות בכמויות גדולות, ניתן לקבל הנחות מהמוכרים השוק המועדפים והאהובים עליכם בטווח הארוך. ניתן לקנות פריטי מכולת כגון רכיבים משומרים וארוזים באופן מקומי גם כן. גם אתם יכולים לקבל ספק שיכול למכור לכם מוצרים ישירות מהמפעל כמו כל מחירים. זהו יתרון במיוחד אם אתם כבר פועל בקנה מידה הרבה יותר גדול לחברתקייטרינג חלבי שלכם.

רכישת כלים וציוד שאתם צריכים היא דבר שהוא חובה. אלה הם כלים במטבח בגדלים שונים וחייבים להיות בכל מטבח הסעדה ועלותם לא ממש זולה אך אין ברירה. אתם יכולים לקנות קערות, מצקות, סכינים, סירים, מחבתות, תנורים, ופריטים קטנים אחרים שישמשו באופן קבוע את המטבח. ייתכן שיש לכם תקציב לכל סוגי הציוד, אבל לשמור אותם למועד מאוחר יותר ייתן לכם הרבה יתרונות על פני זמן.

ישנו מצב שאת הציוד הגדול יותר או היקר יותר תצטרכו או תוכלו להשכיר. גם אם אתם יכולים להרשות לעצמכם רכישה בשלב זה, חשוב בכל זאת להשכיר מאשר לרכוש על מנת שיהיו קצת מזומנים ביד לתחילת אירועי קייטרינג חלבי ראשוניים שלכם. אתם צריכים את הכסף כדי לממן את האירועים הבאים שלכם, גם כדי לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם. אתם יכולים להסתכל, לעניין השכרת ציוד באזורכם, באתרי אינטרנט ולהשוות את טווחי המחירים במצרכים ושירותים אחרים שיתאימו לתקציב ולצרכים שלכם.

באתרי האינטרנט תוכלו למצוא השכרת אספקת ציוד קייטרינג חלבי מועילה למדי במונחים של תכנית תשלום וזמינות. אין ספק שאתם יכולים לשכור מחברות אלה מקררים גדולים, ויטרינות מזון, ציוד חימום מזון, מקפיאים, ועוד רבים אחרים ולבדוק את ההיצע שלהם לפני שאתם חותמים על חוזה איתם.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.