קייטרינג חלבי – אירועי חוצות

אירועי חוצות, כגון: פסטיבלים, דורשים הרבה ארגון בייחוד ארגון קייטרינג חלבי, האירועים יכולים להיות שונים אלא אם כן אתם יודעים מה יעדכם ואיזו חברת הסעדה תספק אותם מבחינה מקצועית.

במידלסברו, עיירה קטנה באנגליה, מקיימים הרבה פסטיבלים ושם זהו אירוע מאוד פופולארי שכמובן לאירועים אלו צריך לבחור את שירותי ההסעדה הטובים ביותר.

 

מארגני הפסטיבל שם מודעים מאוד עד כמה המיקום של תחנות המזון הוא מסייע למסחר ושרותי קייטרינג חלבי מקבלים את רוב תשומת הלב באירוע מסוג זה, אטרקציה אמיתית.

החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות, חברי צוות עורכי הפסטיבל מאיישים את תחנות המזון במקום החל ממאפים, מרקים ואף גלידות.

באחת מתחנות המזון, לדוגמה, מוכרים מאכלים קטנים שרק פותחים את התאבון, כגון: כריכים, שיפודי גבינות שונות וחטיפי גבינות עם מבחר מילויים מתוקים או מלוחים.

אומנם חשוב שאיכות המזון שמספקת חברת ההסעדה תהיה גבוהה אך מנהלי האירוע דואגים שהמחירים יהיו סבירים ולכן זה לא מפתיע כי לקוחות הפסטיבל חוזרים פעם אחר פעם לאורך כל היום ובכלל ואפילו מספר לקוחות מגיעים במטרה אחת בלבד, כדי לנסות את האוכל הנהדר והזמין פעם אחר פעם.

בשעות המוקדמות היו תורים בתחנות המזון בהם כריכים וסלטים עם רטבים שונים שהלקוחות מצפים בשקיקה להם וככל שחלף הזמן יותר ויותר אנשים ביקשו פסטות, פשטידות ומגוון אחר של פחמימות כי האוכל באיכות גבוהה לבחירה.

את החביתיות מגישים בתחנת מזון מספר שתיים שהן גם פופולאריות במשך כל היום, עד כדי כך שעד סוף הפסטיבל, חברת קייטרינג חלבי הכינה תערובת גדולה מספיק על מנת שכל מה שנותר הוא פשוט לטגן ופחות מדקות יוצאות החביתיות לכל הלקוחות, תהיו בטוחים שזה דבר שאכן טעים. בנוסף, חברת ההסעדה מודעת לחשקים נוספים של לקוחות האירוע ולתחנות נוספות מכינה קרפים דקים מלוחים או מתוקים, עוגות, עוגיות ומאפים שונים ומגוונים שהיא אפתה בתנור מיוחד ולחממם בזמן האירוע זה עניין של רק כמה דקות והרי ללקוחות מזון מהיר ובמיטבו. עם מבחר עצום של קרפים כמובן שלהם תוספות, כמו: תותים בשמנת, גבינות שונות, מטבלים מגוונים ואפילו בצל כך ללקוחות מגוון של פינוקים לבחירה. בדומה לתחנת הכריכים, התור לתחנת הקרפים לא נעלם עד סוף היום.

בנוסף למגוון המאכלים של קייטרינג חלבי, מנהלי האירוע מגישים ומספקים גם כיבוד נוזלי עבור הלקוחות שלהם, משהו לשטוף את האוכל הטעים שלהם כלפי מטה, מגוון של פחיות קרות שלום או תוססות שהן נמכרות יפה מאוד. זה היה מעשה מאוד נעים, בהתחשב במזג האוויר ביום הפסטיבל. לסיכום, הפסטיבל במידלסברו הוא אירוע גדול עבור אנשים מאנגליה ובייחוד עבור אלה המתגוררים במקום, נוכחות שירותיקייטרינג חלבי וההנהלה, ללא ספק, משפרים את הפופולאריות של האירוע.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.