קייטרינג חלבי – התחלה טובה

פתיחת חברת קייטרינג חלבי יכולה להיות רעיון מדהים למתחילים רבים, ולבטח אם אתם יודעים מה לעשות ויש לכם את כישורי הבישול הנדרשים ואת הצד העסקי המאומץ זה יכול להיות מאתגר מאוד. אתם צריכים למלא ניירת מרובה ולהתרוצץ בהבטחת האישורים הדרושים לעסק שכזה עוד לפני שאתם מתחילים בכלל בשרות לקוחות. כמובן שאתם צריכים תקציב לציוד קייטרינג חלבי, כלים, חומרים וצוות.

 

אם אתם מתחילים בקנה מידה קטן, אתם עדיין צריכים להשיג את כל הכתוב לעיל. קחו בחשבון שאיכשהו, גם אם אתם עושים את הדברים הנחוצים, זה תמיד מגיע לתקציב. חברות הסעדה רבות במאבק אם אין להם את הציוד וכלים הנחוצים כדי לעזור להם לעשות את עבודתם.

אתם יכולים להתחיל את פעולה קטנה כמו לבקש עזרה של המשפחה הקרובה שלכם. זה רלוונטי אם אתם צריכים ידיים נוספות כדי לעזור לכם במטבח ובמהלך האירוע שאליו אתם מתכוננים. אם יש לכם אנשים יצירתיים במשפחה, הם יכולים לעזור בהכנות המקום עצמו בו אתם מספקים את האירוע קייטרינג חלבי.

מרכיבים מקומיים קונים מהשוק, הם אידיאליים שכן אלה הם יותר חסכוניים ורעננים יותר מאשר לקנות מסופרמרקט. אתם יכולים לדבר עם כמה מהמוכרים הרגילים שלכם ולראות אם הם יכולים להיות ספקים קבועים של מוצרי חלב, דגים, ירקות, פירות ועוד. אם אתם עושים את זה ואם זה אומר קנייה בכמויות גדולות, ניתן לקבל הנחות מהמוכרים בשוק האהובים עליכם בטווח הארוך. אפשר לקנות פריטי מכולת כגון רכיבים משומרים וארוזים באופן מקומי גם כן. גם אתם יכולים לקבל ספק שיכול למכור לכם מוצרים ישירות מהמפעל כמו שאר המחירים. זהו יתרון במיוחד אם אתם כבר פועלים בקנה מידה הרבה יותר גדול.

בתור התחלה, קנו רק כלים וציוד שאתם צריכים כחובה. אלה הם כלי מטבח קטנים וחובה שיהיו ברשותכם והם לא עולים ביוקר. אתם יכולים לקנות קערות, מכלים, מצקות, סכינים, סירים, מחבתות, כיריים נוספות עם תנור ופריטים קטנים אחרים שאתם משתמשים באופן קבוע במטבח. ייתכן שיש לכם תקציב לכל סוגי הציוד, אבל כדאי לשמור אותו לשימוש מאוחר יותר, זה ייתן לכם הרבה יתרונות על פני זמן בלהיות עסק שמספק שירותי קייטרינג חלבי.

הציוד הוא עניין גדול יותר ויקר יותר ואותו ניתן להשכיר. גם אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות בשלב זה, חשוב שיהיו קצת מזומנים לדברים אחרים. אתם צריכים את הכסף כדי לממן את האירועים הבאים שלכם ולשווק את שמכם. אתם יכולים לחפש השכרת ציוד באזור שלכם על ידי חיפוש באינטרנט, להשוות את טווחי המחירים ולברר אספקה ושירותים אחרים שיתאימו לתקציב והצרכים שלכם.

כמובן שאתם יכולים לשכור מחברות אלה מקררים גדולים, ויטרינות מזון, ציוד התחממות מזון, מקפיאים, ועוד רבים אחרים. זה קל יותר לשלם לחברות השכרת ציוד עבור קייטרינג חלבי יותר מאשר לרכוש ציוד גדול ובטח שבמזומן.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.