קייטרינג חלבי – חברות קייטרינג וייעוץ להן בבריטניה

קייטרינג חלבי בריטי הוא אחד מהטובים ביותר בעולם. המוניטין של ארצם ותוצרת ארצם מעולים, כמו גם סגנון חדשני אומר כי הם יכולים ליצור כמה מן הטובים ביותר שלשירותי המזון יש להציע. לונדון היא כמובן המרכזית בבריטניה ובטח שבבחינת העסקים והתעשייה, האמנות והתקשורת ואירועים ומסיבות חברתיות ולכן זה הגיוני כי חברות קייטרינג חלבי של לונדון בפרט הם הכי שווים המציעים שפע רב, אבל התחרות בתחום ההסעדה היא אכזרית ומתפרסת בכל בריטניה.

 

כמובן, שלחברות לא פשוט לעשות את המזון בימים אלה גם. הם חיוניים לסגנון הכללי של האירוע למסיבה או חתונה, בין אם במתן הצוות שלו צריך להתארגן מבחינת מדים ממותגים וצבע, לבחור את מקור יינות הבציר הטובים ביותר, את השמפניות היקרות ביותר, מתן הכשרה לשף ראשי, לברמנים, למלצרים, לסו-שפים, לקונדיטורים שיכינו עוגות חתונה מתנשאים ובכלל לכל אירוע, או אפילו לרקדניות ומבצעי קרקס, חברות קייטרינג חלבי הבריטים צריכים להיות מסוגלים לספק את הטוב ביותר תוך דיוק בפרטים. לכמה חברות יש נשק מעולה בתחום שהוא בעצם ייעוץ – המנוהל על ידי אנשי צוות מפתח אשר בעלי ניסיון עשיר וידע שהופך אותם באופן מושלם לייעץ לארגונים עסקיים גדולים, לעסקים בינלאומיים, או אפילו למקומות ורשתות המלון על איך לעשות קייטרינג בחוץ ובמקום סגור כך שיהיה באמת יוצא דופן, מיוחד ויותיר רושם מעולה. היועצים יכולים להבטיח איכות שאף פעם לא נפגעת, בכל מקום במטבח ובכלל ובשלבי הקמה כמובן, לחברות שונות ובעלי היקפים שונים. לא לכל החברות ישנן חטיבת ייעוץ, חברה בריטית קטנה תהיה אולי אידיאלית לאירועים שונים וייחודיים וללקוחות המסתפקים בגודל החברה ובגישתה ולה אין צורך בייעוץ חיצוני.

לעתים קרובות ישנם אירועי עסקים גדולים, שחברות קייטרינג חלבי בריטים עובדים בצורה מאוד הדוקה עם כמה מהמארגנים המובילים בארצם לגבי אופן האירוע ותכנונו, כמו בננה ספליט או בידור בנטלי. חברות אלו מצטיינות במתן גורם אפקטיבי לעבודה אמיתית ובמתן פתרונות יצירתיים וייחודיים ומגשימים חלומות ללקוחותיהם, לדוגמה: הקרנת תמונה על בתי הפרלמנט ובריכת שחיה שהופכת לרחבת ריקודים מזכוכית בזמן האירוע. לחברות אלו יש את אנשי הקשר ואת פנקסי הכתובות שיכולים להפוך כל חלום למציאות.

בבריטניה חברות קייטרינג חלבי הידועות ביותר, כגון: "אליסון", עיצוב מזון "ריבס", או "קפריס", עובדות גם בחו"ל (לצד חברות הנשכרות על ידן) ולכן יכולות לקחת את מוצר קייטרינג חלבי שלהם (ואת כל השפים וערכות הדרושות להן כדי להפיק את המוצר) לכל מקום בעולם, לוקחות את הטוב ביותר מבריטניה ומפיצות ברחבי העולם הגדול.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.