קייטרינג חלבי – 7 נקודות שכדאי לזכור

לתכנן אירוע ובו קייטרינג חלבי משימה חשובה ביותר. בין אם זו מסיבה לעמיתים ובין אם זו חתונה, אוכל יכול להפוך את האירוע שלכם להצלחה מסחררת או אסון מוחלט.

בחירת חברת ההסעדה הנכונה עבור הארוע שלכם היא מרכיב מרכזי בתהליך תכנון האירוע בעצם. חברת הסעדה בעלת ידע וניסיון יכולה להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים, אז זה שווה את המאמץ במציאת חברת הסעדה שעליה אתם יכולים לסמוך, נהנים לעבוד איתה ובעלי אמון בה. מנקודת המבט שלנו, ישנם 7 פרמטרים חשובים ביותר, עליהם יש לתת את מלוא תשומת ליבכם.

 

1. תקציב

לפני שאתם מתחילים לחפש חברת הסעדה, אתם צריכים להגדיר את התקציב שלכם. כמו בכל תעשייה אחרת, חברות ההסעדה מגיעות בכל הצורות והגוונים ומספקות לשווקים שונים מאכלים. אתם לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם בחברות שבהם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקבל שירות.

2. תחקיר

עסקי קייטרינג חלבי הם תחרותיים מאוד. יש טונות של חברות שלכל אחת יש התמחות משלה. קחו לכם קצת זמן כדי לחפש חברה באזור שלכם וכדי למצוא את אלו שאתם חושבים שיכולות לעבוד טוב באירוע שלכם. חפשו דרך אתרי האינטרנט שלהן, תפריטים ומחירים. בדרך כלל אתם יכולים לקבל תחושה ראשונית מהן.

3. התייעצות

כל חברה מכובדת צריכה להציע לכם ייעוץ ללא תשלום כדי לדון בצרכים הספציפיים שלכם ובדרישותיכם. זוהי הזדמנות טובה לקבל מושג על החברה והאנשים שמולם תתמודדו. אתם תקבלו תחושה של רמת הידע והמומחיות שהיא מספקת וכמה נח לכם איתה.

4. טעימות

זה סוג של מובן מאליו שלפני שאתם מוציאים כסף, והרבה, על האירוע שלכם, אתם רוצים לוודא שהאוכל הוא בדיוק כפי שאתם מצפים. בעבר, חברות קייטרינג חלבי שונות שאולי יש להן מדיניות שונה, כשזה מגיע לטעימות מזון הן גובות סכום סמלי בעבור זה וכיום, זה בחינם וכדאי לביצוע.

5. המלצות

אין שום דבר רע בלשאול ולקבל המלצות על חברות הסעדה מועדפות. זה אפילו רעיון טוב לקרוא או להקשיב דרך המלצות של לקוחות ולא רק באתר האינטרנט של החברה.

6. תנאים והגבלות

בעת בדיקת חוזה עם החברה, הקפידו לקרוא ולהבין את התנאים וההגבלות. ישנן 3 שאלות מרכזיות שאתם צריכים לשאול: פריסת התשלומים, מדיניות הביטול ושינויים בתפריט.

7. חיובים נוספים

יש לכם תקציב לחברת קייטרינג חלבי, דבקו בו כי הוא גורם מאוד חשוב כפי שהזכרנו מעלה, אך עדיין, היו מודעים למחיר האמיתי עבור שירותי החברה. כלומר, דעו את היטלי החברה מא' ועד ת', החל מתשלום מיסים שונים שעל קיומם לא ידענו וכלה בטיפים לצוות החברה.

 

לא משנה מה תפקידכם בארוע שלכם, בחירת החברה הנכונה היא משימה לא קלה וחשובה לפעמים ולכן רצוי לעשות את שיעורי הבית שלכם על מנת להיות מוכנים. אל תלכו בעיניים עצומות אחרי חברות שנותנות מחירים זולים וחברות מפוקפקות שמבטיחות לכם את העולם ובעצם לא מספקות ולו רבע. שאלו את החברות קייטרינג חלבי את השאלות הנכונות.

 

  • Google+ Clean
  • Twitter Clean
  • facebook

לפרטים והזמנות: ורד- 054-4705528 | אלמוגית- 054-2275567 | רח' היוצרים 3, לוד.